אסון הכרמל: שטייניץ מתכונן ליום שאחרי דוח המבקר

שר האוצר הגיע למסקנה שגורלו הפוליטי לא ייקבע על ידי מבקר המדינה לינדנשטראוס, אלא על ידי חיצי הביקורת שיופנו אליו מהמשפחות השכולות. באחרונה, החל שטייניץ בסבב פגישות עם חלק מהמשפחות במטרה להשמיע את גרסותיו למחדלים שיוצגו בדוח

אתמול פורסם כי מבקר המדינה צפוי להפנות אצבע מאשימה כלפי שר האוצר יובל שטייניץ ושר הפנים אלי ישי, על אחריותם וחלקם ב"אסון הכרמל".

שטייניץ, הבין כי ככל הנראה גורלו הפוליטי תלוי במידת הביקורת הציבורית שתופנה לעברו אחרי הדוח, זאת מכיוון שמסקנות הדוח לא יכולות להביא להדחתו. היום אנו מדווחים לראשונה כי שר האוצר החל בניסיון להוריד את גובה הלהבות, והחל בסדרת פגישות עם המשפחות השכולות מהאסון.

במהלך הפגישות מסביר שטייניץ למשפחות את הגרסה שלו לאירועים, ומבקש מהם שלא לראות בו כאחראי למחדל. הפגישה המרגשת מכולן הייתה עם משפחתו של הניצב בדימוס קליין, שכלתו טופז נספתה באסון. מקורבים שהיו בפגישה מספרים הגדירו אותה כ"מרגשת", והוסיפו כי במהלכה זלגו הרבה דמעות גם מעיניו של שטייניץ.

נדגיש, כי רוב המשפחות השכולות מקבלות אותו בזרועות פתוחות, תוך שהן מבהירות לו שהאשמים מבחינתם אינם נמצאים בממשלה אלא בדרג הביצועי - ניצבי השב"ס והמשטרה. 

שלב אחר שלב: כך אירע האסון בכרמל

המבקר למשפחות השכולות: אצלי זה לא ייגמר בש.ג

דוח המבקר: שטייניץ וישי אחראים אישית לאסון הכרמל

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק