ר', עובדת לשכת ראש הממשלה: אין בכוונתי להתלונן

בלשכת רה"מ מנסים לשדר עסקים כרגיל, אך נראה שהמתיחות גוברת לאחר שבכירים במשרד נדרשו לתת עדות בפרשת ההטרדות לכאורה של העובדת ר' מצד ראש הלשכה. לצד החיכוכים הפנימיים, חילופי האשמות בין המתלוננים ליועמ"ש בנושא מהירות התגובה, כשכולם ממתינים למוצא פיה של ר' - שבינתיים מסרבת לשתף פעולה

נמשכת הבדיקה של תלונות העובדת ר' נגד ראש לשכתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נתן אשל: במהלך היום נתניהו ניסה לשדר עסקים כרגיל, אבל ממש באותן שעות חלק מהבכירים בלשכתו היו לפני או אחרי מתן עדות בנציבות שירות המדינה, וגורמים בלשכה ציינו כי גם אם הפרשה תסתיים בלא כלום, המצב לא ישוב לקדמותו בגלל האווירה העכורה שהביאה עמה.

אך בנוסף לעימותים הפנימיים בתוך הלשכה יש חילופי האשמות גם בין המתלוננים ליועץ המשפטי לממשלה. המתלוננים יועז הנדל, יוחנן לוקר וצבי האוזר טוענים כי ויינשטיין התמהמה ושהיה עליו לפעול קודם לכן, בעוד גורמים משפטיים אומרים כי חיכו לעדויות מצד המתלוננים כדי להתחיל בבדיקה.

בין הגורמים שמעורבים בתלונה יש דיווחים סותרים על היכן היא עומדת. גורמים שמכירים את הנושא אומרים כי לתלונות נגד אשל יש בסיס רציני ומתקדם, בעוד אנשיו של אשל אומרים שאין דבר וחצי דבר בטענות שהועלו נגדו. בינתיים, ממתינים בנציבות המדינה למתלוננת ר' שהצהירה כי בינתיים אין בכוונתה להתלונן, ונראה שעדותה היא שתכריע את הפרשה כולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת