ראש לשכת רה"מ נתן אשל והעובדת שהתלוננה ייחקרו

נציבות שירות המדינה תזמן לחקירה את עובדת לשכת ראש הממשלה שטענה כי ראש הלשכה נתן אשל הטריד אותה. בנוסף, ייתכן כי כחלק מהחקירה ייערך עימות בין השניים ויזומנו גם עובדים נוספים בלשכה למסור עדות. הנציב משה דיין לא יחקור את הפרשה, משום שאשל היה מעורב במינויו

יזומן לחקירה עם העובדת, אשל (חדשות 2)

ראש לשכת ראש הממשלה נתן אשל ועובדת לשכת ראש הממשלה שטוענת כי הוטרדה על ידו - יזומנו בקרוב לחקירה בנציבות שירות המדינה. פרט לשניהם, ייתכן שעובדים נוספים יוזמנו להעיד בפרשה, וכן אפשר שייערך עימות בין השניים במסגרת החקירה.

נציב שירות המדינה משה דיין לא יהיה מעורב בחקירה, זאת כי אשל היה מעורב במינויו מתוקף תפקידו כראש הלשכה. על מנת למנוע מצב של ניגוד עניינים, מי שינהל את החקירה הוא ראש אגף החקירות של הנציבות.

אשל, על פי התלונה, הטריד את העובדת במשך תקופה ארוכה. המתלוננת מועסקת גם היא בלשכתו של נתניהו, ולטענתה נהג אשל לחדור לפרטיותה ובין היתר, עקב אחריה מחוץ למקום עבודתה.עוד התלוננה העובדת, שצעירה מאשל בשנים רבות, כי האחרון חיטט במסרונים שנשלחו אליה במכשיר הטלפון הסלולרי האישי שלה, וכן שקרא הודעות שקיבלה בתיבת הדואר האלקטרוני שלה.

לשכת רה"מ: "לא תלונה - בדיקת רכילות"

פרטי המקרה הועברו ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד יהודה וינשטיין. הוא הורה לנציבות שירות המדינה לפתוח בבדיקת האירוע. המתלוננת סיפרה לחבריה כי יחסו של אשל אליה החמיר אחרי שהשניים שבו מנסיעת עבודה משותפת לחו"ל וכינתה זאת "התקף קנאה".

עם זאת, הגיבו על הדברים גורמים בלשכת ראש הממשלה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הם אמרו כי "לא מדובר בתלונה שהוגשה אלא בבדיקת רכילות". בבדיקה ראשונית שנערכה בנציבות שירות המדינה נמצא כי המידע שהועבר אינו אמין וכי לפי שעה, לא תיערך חקירה בנושא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת