מקורבי ישי: "דרעי מרסק את ש"ס"

ריח הבחירות באוויר - והקרבות הפנימיים בש"ס נמשכים: מקורביו של אלי ישי חוששים מפגיעה משמעותית בכוחה של המפלגה בשל התנהלותו של היו"ר אריה דרעי. "הציבור בתסכול והמצב קטסטרופה - יש אדם אחד שמנהל את המפלגה בכוח", טענו המקורבים

בש"ס ניסו בתקופה האחרונה לאחות את הקרע העמוק בצמרת המפלגה, אך נראה שהיריבות בין היו"ר אריה דרעי לקודמו בתפקיד אלי ישי רק מחריפה. מקורבי ישי התייחסו לניסיונות הפיוס האחרונים ואמרו: "אריה מרסק את המפלגה לחלוטין, הוא משוכנע שרק הוא בסדר".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לדברי אותם מקורבים, "המצב כרגע קטסטרופה. הציבור לא קנה את הקריאות המזויפות לשלום בתקשורת".  הם התריעו כי המציאות כרגע היא שברובם המוחלט של הסקרים ש"ס מקבלת סביב השישה מנדטים. "היה אפילו סקר אחד שהעמיד את ש"ס בסכנה של לא לעבור את אחוז החסימה", אמרו.

"הציבור בתסכול", הוסיפו. "יש אדם אחד שמנהל את המפלגה בכוח, אין שיתוף פעולה, הח"כים לא יודעים מה קורה והנציגים לא מעודכנים. אפילו חברי מועצת חכמי התורה לא מעודכנים. הכל בכוורת הסודית של דרעי".

דרעי לישי בתחילת החודש: "יש לי אמון מלא בך"

בתחילת החודש, לאחר יותר משנה וחצי של מחלוקות פנימיות, פנה דרעי לישי בנסיון לאחד את השורות. "אלי אנחנו רוצים לעבוד איתך ביחד. אתה השותף הבכיר ביותר שיש לנו, שיש לי באופן אישי. יש לי אמון מלא בך. אני רוצה להמשיך לעבוד איתך ביחד", אמר דרעי בכנס סגור שנערך ללא נוכחות של עיתונאים.

"אני מבקש תן לנו את הצ'אנס תעבוד איתנו ביחד ואתה תראה שבעזרת השם לא רק שכבודך ומעמדך... אבל גם את כל האפשרויות שיש לנו, אנחנו ניתן לך", הוסיף דרעי בפנייה הישירה לישי שישב לצידו. "אין לי ספק שמר"ן בשמיים עכשיו ששומע אותנו, שרואה ושומע, זה מה שהוא רוצה. הוא אומר 'בניי, אתם שניכם חביבים לי. שניכם הייתם איתי ביחד במשך שנים ארוכות. תעבדו ביחד'".

ח"כ ישי, שנאם לאחר מכן, לא ענה ישירות לדברי דרעי. מקורביו אמרו אז לחדשות 2 כי "אנחנו בעד אחדות, אבל יש חילוקי דעות קשים על אופן ההתנהלות של דרעי".