הבכיר שנבדק אם הטריד עובדת: ראש לשכת נתניהו

נציבות שירות המדינה פתחה בבדיקת טענותיה של צעירה המועסקת בלשכת ראש הממשלה, שטענה כי ראש הלשכה נתן אשל ערך אחריה מעקב וחיטט במסמכים אישיים שלה. היא האשימה כי גילה אליה יחס עוין בשל "התקף קנאה"

ראש לשכת ראש הממשלה, נתן אשל, הוא הבכיר שנגדו התלוננה עובדת על כך שלכאורה הטריד אותה במשך תקופה ארוכה. המתלוננת מועסקת גם היא בלשכתו של נתניהו, ולטענתה נהג אשל לחדור לפרטיותה ובין היתר, עקב אחריה מחוץ למקום עבודתה.

עוד התלוננה העובדת, שצעירה מאשל בשנים רבות, כי האחרון חיטט במסרונים שנשלחו אליה במכשיר הטלפון הסלולרי האישי שלה, וכן שקרא הודעות שקיבלה בתיבת הדואר האלקטרוני שלה.

פרטי המקרה הועברו ליועץ המשפטי לממשלה, עו"ד יהודה וינשטיין. הוא הורה לנציבות שירות המדינה לפתוח בבדיקת האירוע. המתלוננת סיפרה לחבריה כי יחסו של אשל אליה החמיר אחרי שהשניים שבו מנסיעת עבודה משותפת לחו"ל וכינתה זאת "התקף קנאה".

עם זאת, הגיבו על הדברים גורמים בלשכת ראש הממשלה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט הם אמרו כי "לא מדובר בתלונה שהוגשה אלא בבדיקת רכילות".

בבדיקה ראשונית שנערכה בנציבות שירות המדינה נמצא כי המידע שהועבר אינו אמין וכי לפי שעה, לא תיערך חקירה בנושא. טרם התקבלה תגובה מטעם היועץ המשפטי לממשלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת