גולש לרה"מ: "אתה תהיה בתוך קבר ליד רבין"

בתגובה להודעה שפרסם ראש הממשלה בנימין נתניהו בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו, כתב אחד הגולשים שהזדהה בשמו ובתמונתו: "אתה תהיה בתוך קבר ליד רבין ימח שמו בקרוב!!!אין מקום בעולם לאנשים כמוכם"

עמוד הפייסבוק של ראש הממשלה (חדשות 2)

אחרי יאיר לפיד ואחמד טיבי, גם ראש הממשלה בנימין נתניהו "זכה" לאיומים על חייו בפייסבוק. צעיר הגיב לדברים שכתבו מפעילי הדף הרשמי של נתניהו בנוגע לשביתה, ואמר כי "אני הולך להרוג אותך יחתיכת זבל..אתה לא מתאים להיות ראש הממשלה..אתה תהיה בתוך קבר ליד רבין ימח שמו בקרוב!!!אין מקום בעולם לאנשים כמוכם....אתה אוהב את הערבים יותר מהיודים ימינייק!!" (שגיאות הכתיב במקור).

בעקבות הדברים התעוררה סערה בדף הפייסבוק, וגולשים רבים מיהרו לגנות את המעשה. אחד הגולשים הגיב לדבריו של הצעיר: "עוד שעה אתה במגרש הרוסים", וגולש אחר הציע לכותב למצוא עורך-דין במהרה. ככל הנראה הסיבה לאיומים היא פעילות הממשלה ופינוי המאחזים בשבועות האחרונים.

מלשכת ראש הממשלה טרם נמסרה תגובה.

גולש ללפיד: יקרה לך מה שקרה לרבין

בשבוע שעבר פרסם העיתון "מעריב" הודעה שכתב צעיר על קיר הפייסבוק של לפיד, תוך גם אזכור רצח ראש הממשלה לשעבר יצחק רבין ז"ל.

בהודעה שכבר הוסרה מהאתר נכתב (שגיאות הכתיב במקור): "אתה ממזר בן ממזר וזה הבעיה. אין לך תקנה. אם היית ממזר סטנדרטי היית אולי יכול להשתנות, אבל אם אבא מלוכלך ורקוב כמו שלך, שעליו נאמר 'יימח שמו וזיכרו' אין לך באמת שום תקנה".

א' המשיך וכתב: "וואלה תאמין לי אם אני רואה אותך בא לי להרוג אותך, אתה אנטישמי שונא ישראל, דינך מוות, וכל המיישם זאת יבורך, חבל שתלך מול מר בנימין נתניהו כי מה שיקרא זה יהיה מאוד מאוד דומה למה שקרא ליצחק רבין, בינתיים שלום ולא להתראות. נ.ב. מר בנימין נתניהו האחד והיחיד לתמיד!!"

בהמשך הוסיף א' תגובה שנייה על הקיר של לפיד בפייסבוק לפיה אין בדברים שכתב כוונה להסית לרצח או לפגיעה בלפיד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת