לא נגענו: ח"כ אנסטסיה מיכאלי מפרסמת מים

מתברר ש"תקרית המים" במהלכה שפכה ח"כ אנסטסיה מיכאלי כוס מים בפניו של ח"כ ראלב מג'אדלה - אינה הפעם הראשונה שבה היא מתפרסמת בהקשר למים. ב-2005, כשעוד היתה דוגמנית ולא פוליטיקאית, כיכבה מיכאלי בפרסומת לתמי 4. הדבר האחרון שהיא חשבה עליו הוא שיום אחד, תשוב הפרסומת לרדוף אותה מהעבר

עולם המים של אנסטסיה: חברת הכנסת אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו) הורחקה השבוע מהכנסת לאחר שהטיחה כוס מים בפניו של חבר הכנסת ראלב מג'אדלה (עבודה), זאת כי קרא "להשתיק אותה" במהלך דיון של ועדת החינוך.

התקרית המביכה ש"זכתה" לסיקור בעולם גררה ביקורת רבה בישראל גם על ידי יושב ראש מפלגתה, אביגדור ליברמן. כעת, מספר ימים לאחר התקרית, נחשפה ברשת פרסומת למים של "תמי 4" בה כיכבה חברת הכנסת מיכאלי - עוד בימיה כדוגמנית מצליחה בשנת 2005.

בפרסומת המקורית נראית מיכאלי מחזיקה כוס מים ומספרת על יתרונות המים הזכים עבור המשפחה ועבור הילדים. בגירסה החדשה שעלתה לרשת, הלבישו הגולשים טקסט משעשע שמקשר את הפרסומת לאירוע בכנסת.

למרבה האירוניה, שש שנים אחרי הפרסומת ההיא, הסתבכה הדוגמנית לשעבר בסערת מים אחרת.  כנראה שהדבר האחרון עליו חשבה מיכאלי בזמן שמילאה את כוס המים בדרך לפניו של מג'אדלה ההמום - הוא שהפרסומת מהעבר תרדוף אותה עד היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת