טיבי: מה נעשה בלי אנסטסיה השופכת?

בנאום בן דקה במליאת הכנסת היום, לגלג ח"כ אחמד טיבי על אנסטסיה מיכלאי ואמר: "לאנסטסיה נדפקה האינסטלציה". וכך הוא סיכם את דבריו: "אנסטסיה אחוזת האמוק שפכה כוס ממים על עמיתה, ולכן אני אקרא לילד בשמו – כוס אמוק"

"עונש ההרחקה של חודש ימים הוא עונש חמור וכבד מנשוא לא עבור אנסטסיה, אלא עבור הכנסת, עבור כולה. מה תעשו בלי אנסטסיה השופכת". כך פתח היום ח"כ אחמד טיבי את נאומו בן הדקה במליאת הכנסת, שהתייחס ל"פרשת המים" בה הטיחה ח"כ אנסטסיה מיכאלי כוס מלאה במים בפניו של ח"כ ראלב מג'אדלה.

"אנסטסיה שנדפקה לה האינסטלציה גדלה שם, בערוגות הזבל של ישראל ביתנו או שמא נאמר 'רוסיה ביתנו', משם הייתה הדרך קצרה כדי להציע את אותו חוק המואזין, שבינתיים הפך למיזם משותף ביבי-אנסטסיה, וגם לשימוש הלא מושכל במים דווקא בתקופת יובש שבה כל טיפה חשובה. הרי ישראל מתייבשת, אבל ממש לא מתביישת".

טיבי המשיך בלגלוג: "הרי רק אביגדור פיטפוטין מבין ערבית. אדוני היו"ר, אנסטסיה אחוזת האמוק שפכה כוס ממים על עמיתה, ולכן אני אקרא לילד בשמו - כוס אמוק".

ח"כ מיכאלי הורחקה מהכנסת לחודש

ועדת האתיקה של הכנסת החליטה הבוקר על עונש חמור לח"כ אנסטסיה מיכאלי (ישראל ביתנו), אשר שפכה אתמול מים בפניו של ח"כ ראלב מג'אדלה: חודש הרחקה מהכנסת. ח"כ מיכאלי לא תוכל להשתתף בדיוני ועדות הכנסת או בדיוני מליאה ולא תוכל להשתתף בהצבעות - אולם תמשיך לקבל שכר ואת ההטבות הנלוות. מדובר בעונש הכבד ביותר לחבר כנסת מזה 8 שנים, אז הואשמו חברי כנסת בהצבעות כפולות במליאת הכנסת.

ח"כ מג'אדלה אמר בתגובה כי הוא "מברך על החלטת ועדת האתיקה בנושא ח"כ מיכאלי. אני סמוך ובטוח שלעיני חברי ועדת האתיקה עמדו שיקולים כבדי משקל, ובראשם להחזיר לי ולכנסת כולה את כבודה, וכמו כן להטיל עונש מרתיע לעתיד". מג'אדלה הוסיף כי הוא בוחן את האפשרות להגיש תלונה במשטרה נגד ח"כ מיכאלי.

אמש שלחה ח"כ מיכאלי מכתב התנצלות ליו"ר ועדת האתיקה ובו כתבה: "הדבר נעשה מתוך סערת רגשות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת