רה"מ סימס לכבל: "תישאר לנאום בכנסת"

ראש הממשלה בנימין נתניהו החליט לענות אמש לח"כ כבל על הביקורת הצינית שהשמיע נגדו בעבר. כדי להבטיח שההצגה תהיה מוצלחת הוא דאג ליידע את כבל על כך בסמס שרמז לו להישאר באולם. "הוא עשה את זה טוב מאוד", אמר כבל בחיוך בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט

נוסח המסרון לכבל. אילוסטרציה (חדשות 2)

רבים הופתעו לשמוע את תגובתו המשעשעת של ראש הממשלה בנימין נתניהו אמש  להתבטאות החריפה מצד חבר מפלגת העבודה איתן כבל נגדו. מי שלא הופתע לשמע הדברים היה ח"כ כבל עצמו, שקיבל מראש סמס מנתניהו טרם הדיון.

כזכור, כבל ביקר את האופן שבו הוצג בטקס האזכרה לנספים באסון הכרמל, ושיבח אותו בצורה מוגזמת. נתניהו החליט לנצל את נאומו אמש במליאת הכנסת, ולענות לכבל בטקסט דומה שנכתב מראש. כדי שההצגה תהיה מוצלחת במיוחד, התקבלה הודעה בטלפון הנייד של כבל מטעמו של נתניהו על מנת להבטיח שכבל ינכח באולם בה נכתב: "אני ממליצה לך להישאר לנאומו של ראש הממשלה :-)".

בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט, הסביר היום כבל שקיווה שראש הממשלה יצליח לתת את תגובתו "בלי חצץ בין השיניים" כדבריו. "הוא עשה את זה בצורה טובה מאוד בסופו של דבר", אמר ח"כ כבל.

"מבריק יותר משכטמן, מצחיק יותר מסיינפלד, טוב יותר ממרדונה" 

במהלך נאומו פנה ראש הממשלה לח"כ כבל ואמר: "אמנם נתגלו פה כישרונות מרשימים, אבל אין ספק שהמוכשר ביותר הוא חבר הכנסת איתן כבל. איתן, אתה יותר מבריק משכטמן, יותר מצחיק מסיינפלד, כידררת את זה לשער יותר טוב ממרדונה. אבל אני במקומך הייתי בוחר במרדונה או פלה ולא במסי".

נתניהו לא הסתפק בדברים האלה והוסיף בחיוך בהתאם לנוסח המקורי: "אני הייתי הראשון שזיהה את גודל כישרונך. אני מוריד את הכובע בפניך. שאפו". בתום הנאום ניגש כבל לנתניהו כשעל פניו חיוך גדול, והשניים התחבקו בחום.

יו"ר האופוזיציה ציפי לבני עלתה לנאום אחרי ראש הממשלה, ומתחה ביקורת על בדיחותיו במליאה. "מאוד משועשע היום ראש הממשלה. אני מודה שאני לא ממש משועשעת", פתחה את נאומה. "זאת לא ישראל שבה אנחנו רוצים לגדל את ילדינו. זאת לא ישראל עליה חלמה התנועה הציונית על פלגיה השונים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת