נתניהו מתגייס להצלת אביאל בן ה-5

המאבק להצלת חייו של אביאל בן ה-5 שזקוק לתרומת מוח עצם נמשך, וכעת הוא זוכה לתמיכה ישירה מראש הממשלה. נתניהו נפגש היום עם אביאל ועם אמו, שממתינים לתרומה שתציל אותו ממחלת הדם הנדירה שבה לקה, וחיזק אותם. "אני קורא לכל מי שיכול לעזור להציל את חייו, לפעול", קרא נתניהו

נתניהו עם אביאל, היום (חדשות 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו פועל להצלתו של הילד אביאל בקמן בן ה-5, שחייו תלויים בתרומת מח עצם. אחרי שהשיב לפעולה את דף הפייסבוק שהוקם לגיוס התרומות עבורו כשפנה באופן אישי למנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג, נתניהו נפגש עם הילד שחולה במחלה נדירה.

בהודעה שפרסם היום בטוויטר, סיפר ראש הממשלה על הפגישה המרגשת שערך עם אביאל ואמו וכתב: "אני קורא לכל מי שיכול לעזור להציל את חייו, לפעול". 

צוות השגרירות פנה לפייסבוק

סיפורו של חיים-אביאל בקמן, ילד בן חמש מכרמיאל הסובל ממחלת דם קשה, נדירה וקטלנית, פורסם במהדורה המרכזית. בגיל חמש הוא כבר יודע להגות את שם המחלה שעמה הוא נאלץ להתמודד, אבל בניגוד לבני גילו - הוא מנוע מללכת לגן הילדים וחבריו לא יכולים לבקר בביתו. כבר שנה שחיים-אביאל מתמודד עם המחלה, וכפי שמסתמן - יוכל להציל אותו רק דבר אחד: תרומת מוח עצם. החיפושים אחר תורם נערכים בקדחתניות, אך עד כה לא נמצא בישראל ובעולם אדם כזה.

עלות הבדיקה למציאת תורם מתאים לחיים-אביאל עומדת על סכום של 3.5 מיליון שקלים. כדי להצליח בגיוס הכסף, פתחו בני המשפחה דף בפייסבוק שהצליח לגייס לא רק תמיכה רחבה, אלא גם עשרות אלפי שקלים - שנעלמו יום אחד, סתם כך, כשהדף נסגר.

לתרומות למען חיים-אביאל ניתן להתקשר לטלפון 3949*, או להצטרף לדף הפייסבוק שבקישור הזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת