רה"מ - משכת את השטיח מתחת לרגליו של השר סילבן שלום

כל הכבוד ראש הממשלה, ביצעת תרגיל פוליטי נהדר ומשכת את השטיח מתחת רגליו של יריבך הפוליטי השר סילבן שלום - תפסת אותו לא מוכן והקדמת את הפריימריז לעוד חודשיים. חבל שאת היצירתיות לא גייסת גם לדוח טרכטנברג למשל

בוקר טוב לראש הממשלה בנימין נתניהו.

אין כמוך אדוני ראש הממשלה. משכת את השטיח מתחת רגליו של יריבך הפוליטי השר סילבן שלום. תרגיל פוליטי נהדר. תפסת אותו לא מוכן והקדמת את הפריימריז לעוד חודשיים. איזה כיף. ואם גם יצליח המהלך הזה לטלטל את קדימה, להאיץ את פריימריז, ולעשות שם בלאגן, על אחת כמה וכמה.

חבל שאת היצירתיות הזו, הנחישות, המהלכים המפתיעים האלה לא גייסת לטובת דוח טרכטנברג למשל. היו כאן לא מעט אנשים שתלו תקוות בשינוי המצב, אבל גם אתמול סיימה ממשלתך דיון על טרכטנברג בלא החלטה. אבל העיקר שפריימריז יהיו.

ובוקר טוב גם לך השר סילבן שלום. סידר אותך נתניהו, מה? אין מה לומר, שוב סידר אותך. אין מה לעשות. אתה מאיים לגרור אותו לתחום המשפטי, לא בטוח שזה יעזור. אולי שווה לשקול להניף דגל לבן. בינתיים אתה שותק השר סילבן שלום, אבל כשתדבר תוכל לשוב ולומר את מה שכבר אמרת: "מה שקורה היום בליכוד זו הצגה נוסח משטר הבעת' של סוריה האם לשם אנו רוצים להדמות". אתה הרי עדיין חושב אותו דבר לא?

התכנית "הכל דיבורים" עם ירון דקל משודרת כאן בחדשות 2 באינטרנט ובאתר רשת ב' http://www.iba.org.il/bet/ 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת