זכותו וחובתו של נתניהו לקבל את פניו של גלעד שליט

ראש הממשלה בנימין נתניהו הוא האיש שאחראי לשחרורו של גלעד שליט. בתור האישיות שחתמה על העסקה, הוא היה זה ששילם את המחיר הפוליטי ושחרר את המחבלים לחופשי. לכן, יהיה זה אך מכובד שהוא יהיה זה שילווה את גלעד לפגישה עם בני משפחתו בבסיס תל-נוף. אודי סגל על הביקורת נגד ראש הממשלה

ראש הממשלה בנימין נתניהו יהיה בין הראשונים שיפגוש מחר את גלעד שליט, כאשר המסוק שיוביל אותו ממצרים ינחת בבסיס חיל האוויר תל נוף - עוד לפני שהוריו של גלעד יראו אותו.

למרות שלא מדובר בטקס רשמי וגדול, נתניהו לא יפספס את ההזדמנות לעוד צעד של הסברה ישראלית. "אנו מתברכים בשובו של גלעד שליט למדינת ישראל החופשית. אצלנו, לא חוגגים שחרור רוצחים", כך יגיד מחר ראש הממשלה במהלך קבלת הפנים המצומצמת.

אודי סגל, הכתב המדיני של חדשות 2 (חדשות 2)
עם זאת, היו גורמים שונים שהעבירו ביקורת על הימצאו של ראש הממשלה בטקס מסוג זה. אני זוכר את הטקס שערכו בנמל התעופה בן-גוריון לאחר החזרת גופותיהם של החללים עומר סוואעד, עדי אביטן ובני אברהם, זכרם לברכה. הטקס ההוא נערך בהאנגר גדול בנמל התעופה בהשתתפות כל בכירי צה"ל וראשי המדינה.

בנימין נתניהו הוא האיש ששחרר את גלעד שליט, הוא שזה ששילם את המחיר הפוליטי. לא נראה לי שאם הוא יהיה זה שיברך אותו עם שובו ארצה - יהיה זה צעד רע. זכותו, וחובתו של ראש הממשלה להיות שם ברגע הזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת