נתניהו וברק, אל תפגשו עם גלעד

ביום שלישי גלעד שליט אמור להיות בבית. ירון דקל קורא לראש הממשלה ושר הביטחון לבטל את הגעתם לבסיס חיל האוויר במטרה לפגוש את גלעד מיד עם חזרתו. אולי תפגשו עם גלעד כעבור יום או יומיים בלשכתם או אפילו במצפה הילה. תניחו לו מחרתים, תנו לו מרווח וקצת שקט - לא יקרה כלום, גם לא למעמדכם הציבורי

בוקר טוב לראש הממשלה בנימין נתניהו ולשר הביטחון אהוד ברק.

המהלך להחזרתו של גלעד שליט שעליו ניצחתם יצא לדרך, ובעוד יומיים הוא אמור להיות בבית. מובן לגמרי הרצון שלכם לבוא לראות אותו בבסיס חיל האוויר כאשר הוא מגיע, מובן גם הצורך להנציח את התמונות האלה באמצעות מצלמות של דובר צה"ל על מנת שכל בית בישראל יראה את שליט עם ראש הממשלה ושר הביטחון שהביאו לשחרורו.

אבל אולי תעשו חושבים, אדוני ראש הממשלה ושר הביטחון. משפחת שליט כבר ביקשה לצמצם את הטקסים למינימום ההכרחי. גם לא בטוח שהדבר הראשון שגלעד רוצה זה לפגוש את ראש הממשלה ואת שר הביטחון, הרי לא ידוע דבר וחצי דבר על מצבו הפיזי או הנפשי.

מה דעתכם רבותיי, מר נתניהו ומר ברק, להודיע שעל מנת להתחשב במצבו של גלעד ומתוך רצון אמיתי וכן להקל על משפחת שליט, אתם מבטלים את הגעתכם לבסיס חיל האוויר ואתם תפגשו עם גלעד כעבור יום או יומיים בלשכתכם או אפילו במצפה הילה. תאמינו לי, אין כלי תקשורת אחד שלא ירצה להנציח את המפגש הזה גם אם הוא יתקיים בעוד ימים. אתם ממילא, מר נתניהו ומר ברק, תיצרבו בתודעה כמי שהביאו לשחרורו של גלעד.

תניחו לו מחרתים, תנו לו מרווח וקצת שקט - לא יקרה כלום, גם לא למעמדכם הציבורי.

התכנית "הכל דיבורים" עם ירון דקל משודרת כאן בחדשות 2 באינטרנט ובאתר רשת ב' http://www.iba.org.il/bet/ 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת