"תג מחיר" - לרדוף את המנהיגים

מעשי "תג מחיר" הם לא ונדליזם, הם הרבה יותר חמורים. שב"כ והמשטרה מנהלים שיחות עם הורים שילדיהם חשודים במעשים ובחלק מהמקרים מנהלים גם שיחות עם רבנים שעומדים בראש כל מיני ישיבות הסדר קיצוניות. במקום לרדוף אחר המבצעים, הגיע הזמן לסגור ישיבת הסדר שמעניקה מעטפת אידיאולגית ומוסרית לצעירים לצאת ולפשוע

צריך לרדוף אחרי המנהיגים הרוחניים של מבצעי פעולות "תג מחיר" ולא אחרי המבצעים עצמם - זה חסר טעם. קל מאוד לבצע את הפשעים הללו וקשה מאוד להתמודד איתם. הפתרון הוא לסגור ישיבת הסדר שמטיפה למעשים הללו ולחפש את מי שנותנים לצעירים הללו את המעטפת האידיאולוגית והמוסרית.

ראש הממשלה קרא להשחתת בתי הקברות המוסלמים והנוצרים ביפו כוונדליזם, אבל זה קשה הרבה יותר מוונדליזם. יש כל מיני השערות שאולי מדבר ביוזמות פרטיות של כל מיני פרחחים. בפועל המצב חמור יותר כי כל האירועים הללו נובעים מרוח שמייצרים סביב אותם צעירים שדוחפת אותם לבצע פעולות נפשעות.

שב"כ וגם המשטרה מנהלים שיחות עם הורים שילדיהם קצת חשודים במעשים ובחלק מהמקרים מנהלים גם שיחות עם רבנים שעומדים בראש כל מיני ישיבות הסדר קיצוניות. הגיע הזמן לסגור ישיבת הסדר שבוגריה כותבים ומטיפים לדברים נוראים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת