"ומי לא בא לטובא זנגריה? המפכ"ל"

אחרי פעולת "תג מחיר" במסגד בכפר טובא זנגריה, הגיעו לאזור כוחות גדולים של משטרה. אפילו הנשיא שמעון פרס ערך ביקור במקום. עם זאת, עיתון "מעריב" פרסם הבוקר כי המפכ"ל רנ"צ יוחנן דנינו לא הגיע, משום שהיה בסדנת "מאסטר שף". ירון דקל אומר בוקר טוב למפכ"ל

בוקר טוב למפכ"ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו. איזה סיפור מביא עלייך הבוקר העיתון "מעריב" בכותרתו הראשיות: בזמן המהומות בכפר טובא זנגריה לאחר הצתת המסגד, היית עם צמרת הפיקוד הבכיר בסדנת "מאסטר שף" בזיכרון יעקב.

יומיים של גיבוש ובהם בישולים, ניחוחות ומטעמים. לא יצאת לשטח, לא ראו אותך בטובא זנגריה, איך יכולת? היית כנראה מאחורי סירים ומחבתות. עם כל הכבוד לגיבוש הזה של צמרת המשטרה, דבר ראוי וחשוב לכל הדעות, אתה לא חושב, אדוני המפכ"ל, שהיה נכון לעשות "פסק זמן" והגיבוש הזה ולצאת לשטח?

אמנם לא לכל אירוע אתה צריך להגיע. אבל בכל זאת, כשאתה בשטח, הרי כולם במתח. לא רק הגיבוי לשוטריך, אדוני המפכ"ל, גם התחושה שהמפקד הבכיר של המשטרה נותן את דעתו לחקירה הזו. כל אלה נותנים סוג של ביטחון.

אפילו הנשיא שמעון פרס הטריח את עצמו לטובא זנגריה ומי לא בא? מפכ"ל המשטרה. זה נראה כמו תקלה בשיקול דעת שלא לומר, ליקוי מאורות. נקודה למחשבה, אדוני השף, רנ"צ יוחנן דנינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת