שלום כיתה א': תלמידה ומורתה החדשה כותבות

גילי תשב מחר לראשונה בחייה על ספסל הלימודים בבית הספר תל"י בבאר שבע. "כולם חושבים שלא אצליח להירדם היום בלילה, אבל אני אישן טוב כדי שמחר אקום מוקדם", היא אומרת. מורתה רונית כותבת לחדשות 2 באינטרנט: "בכיליון עיניים אני מצפה לראות את כולם ולדעת כיצד הם מרגישים"

גילי, עולה לכיתה א' (חדשות 2)

שלום, אני גילי, אני עולה לכיתה א'. אני מאוד רוצה להתחיל ללמוד, יש לי ילקוט חדש מקושט בנסיכות.

אני מאוד מתרגשת. סידרתי כבר את כל הציוד, הספרים והמחברות בילקוט החדש ומחכה כבר למחר. אני ראיתי את המורה שלי בתמונה, אז אני יודעת איך היא נראית, אבל מחכה לראות אותה באמת. אני כל כך שמחה שאני מתחילה כיתה א' ויודעת שבכיתה שלי יהיו שתי חברות שהיו איתי בגן.

כולם חושבים שלא אצליח להירדם היום בלילה, אבל אני אישן טוב כדי שמחר אקום מוקדם. אני כבר ממש גדולה ויודעת שאהיה תלמידה טובה.

שמי רונית אברג'יל, אני מחנכת כיתה א', גילי היא אחת התלמידות שלי השנה. גם אני מאוד נרגשת להכיר את התלמידים החדשים ובני משפחותיהם וללמד את התלמידים החדשים והנרגשים את כללי הכתיבה, הקריאה, החשבון ונושאים רבים ומגוונים נוספים.

בכיליון עיניים אני מצפה לראות את כולם, לדעת כיצד הם מרגישים, לראות את ילקוטיהם וציודם החדש אשר נרכש עבורם לשנת הלימודים הראשונה, מסוקרנת מאוד לגבי הידע שיביאו כל אחד ואחת מתלמידי הכיתה. כי הלא, "גם כשאנחנו מלמדים אנחנו לומדים" (לוקיוס אנאיוס סנקה). אני כבר מאוד רוצה להתחיל בעשייה החינוכית החשובה.

הכיתה מקושטת, נקייה, רב גונית ונעימה, ממתינה לכל התלמידים שימלאו אותה. כיתתנו נמצאת בבית ספר אמירים תל"י, בית ספר מיוחד מאוד. המוטו של בית הספר הוא "דע מאין באת ולאן אתה הולך" (פרקי אבות, פרק ג'). בבית הספר ניתן דגש על תגבור לימודי יהדות ואנו מחנכים למצוינות בתחום היהדות, הציונות והאזרחות.
בית הספר פעיל בכל יום עד השעה: 15:45, לומדים בו תלמידים מאזורים שונים בבאר שבע, המקבלים ארוחת צהריים חמה, ונהנים חוץ מהלמידה הפורמלית גם מחוגי מצוינות והעשרה ברמה גבוהה מאוד כמו: ברידג', שחמט, כדוריד, רגל, מחול, דרבוקה, טיסנאות ועוד ועוד.

אני גאה להיות חלק מהצוות המקצועי והחם בבית הספר ושמחה לקבל בכל פעם דור חדש של תלמידים שזו להם השנה הראשונה בלימודים.

בהצלחה רבה לכולם!

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת