לומר בלי בושה: "אני אוהב אותך!"

כשאנחנו נערים אנו מרגישים לראשונה את פרפרי האהבה, התבלין הסודי לשיקוי הצלחה בחיים. היום, כאדם בוגר ובשל, אני מבין שלא הייתי מוותר מבחירה על אף אחת מאהבות. ביום האהבה הזה ממליץ לכם ליאור נרקיס לעשות רשימה של קרוביכם - ולומר להם בלי בושה: "אני אוהב אותך!"

ליאור נרקיס. יום אהבה שמח (חדשות 2)

מה לא כתבו על אהבה? בכל פעם מחדש אני שר עליה, מספר ועוטף אותה במנגינה חדשה ואחרת. ותמיד סיפור האהבה המתנגן יוצא אחרת, האם אני זה שמשתנה? או האהבה?

ואיך אפשר שלא? אנחנו כולנו יצורים של אהבה, האהבה היא המניעה אותנו ובעולם ויש כל כך הרבה ממנה. כילדים אנו מגלים איך בנשיקה של אמא יש את הכוח שגם אלף כדורים לא יכולים לה וכמה כוח יש בחיבוק אחד גאה של אבא.

כשאנו נערים, תקופה מרגשת במיוחד, אנו מגלים את הסממנים הראשונים של אהבה, מגלים פתאום את פרפרי האהבה, כמה יש בהם ואיך הם מצליחים לבלבל אותנו ולרגש אותנו. בהמשך חיינו בצבא אנו מגלים מהי אהבת חברים ורעות שאין דומה לה, גם היא מרגשת עמוסת חוויות ובדיחות פנימיות, קלילה יותר, פחות מסעירה אך איתנה וקבועה, מלאה קודים וחוקים שמעניקים את היציבות והרוגע שאדם רוחש ואוהב לחברו.

האהבה ממשיכה ומלווה אותנו לאורך כל חיינו. היא התבלין הסודי לשיקוי הצלחה בחיים. רבים מאנשי העסקים הגדולים, המעצבים, האומנים והזמרים מספרים שהאהבה לעשייה הביאה להם הצלחה. כי בזכות אותה האהבה הם לא ויתרו, התעקשו גם כשהיה קשה והם לא הצליחו, אהבתם לתחום הפכה את השלב הקשה לעוד שלב בדרך להצלחה הגדולה.

האהבה שלי בחיים: אשתי וילדיי

היום, כאדם בוגר ובשל, אני מבין שלא הייתי מוותר מבחירה על אף אחת מאהבות. אני מברך את הקב"ה על אהבת חברים נפלאה, על אהבת המקצוע ואהבת הקהל שלא מפסיקים להפתיע ולרגש אותי, על אהבה ענקית לאמא שלי ואבא שלי שבלעדיהם אני כמו לא קיים.

אבל אני יודע שיש לי אהבה אחת בחיים שלא אוכל לפתוח את עיניי בלעדיה, שהחיים שלי אינם חיים בלעדיה! אשתי ספיר היא האור בחיי, היא הסיבה לקום בבוקר, בכל פעם שאני שר ומשמח אחרים אני חושב עליה, על החיוך הענק והעיניים הטובות .

אם לא הייתי מוגבל במספר מילים, יכולתי ודאי לכתוב דף שלם עמוס מחמאות ומעלות לאשת חיי שהביאה לי את דיויד ואלייה - שני בניי שבשביל חיוך שלהם אוריד גם את הירח, שצחוק שלהם עושה לי פרפרים וממלא אותי תחושת אושר עד אין קץ. ברגע הם הפכו להיות הדבר החשוב ביותר, מהות חיי.

ביום האהבה הזה אני ממליץ לכולכם לעשות רשימה של אנשים שאתם אוהבים. אתם יכולים להתחיל כמובן מההורים והמשפחה, אך תנסו לחשוב גם על אלו מסביבכם: השכנה, הילד שעוזר לכם בשיעורים, החברים הקרובים וכל מי שהופך אתכם למי שאתם. תאמרו להם בלי בושה תודה, אני אוהב אותך!

ליאור נרקיס יופיע הערב בליל האהבה הגדול של coca-cola summer love, בניצנים, משקיעת החמה ועד עלות השחר.

לאורך כל הלילה יופיעו האמנים האהובים ביותר על בני הנוער כפי שנבחרו בסקר מקדים: אביב גפן והתעויוט, אברהם טל, הדג נחש, ליאור נרקיס, מוניקה סקס, מוש בן ארי, עומר אדם, צביקה פיק ושלישיית הגמר של כוכב נולד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת