ראש הממשלה, זה הזמן ליוזמה, פתרונות יצירתיים והעזה

יממה לאחר הפגנת הענק נגד מחירי הדיור בת"א, גם ראש הממשלה בנימין נתניהו מבין שעליו להיערך לשינויים. אם בתחילה המפגינים היו קומץ של אנרכיסטים וקומוניסטים, עכשיו הוא כבר מחבק אותם אליו כחלק מ"מאבק חברתי חשוב". ירון דקל קורא לנתניהו לקחת יוזמה ולהתחיל לחשוב על פתרונות, לא רק במשבר הדיור ובשביתת הרופאים

בוקר טוב לראש הממשלה בנימין נתניהו.

בתחילה היית תקיף נגד מחאת הדיור, ושיגרת את מקורבך חבר הכנסת אופיר אקוניס להשתלח במקצת מפגיני המאהל בתל אביב. הוא כינה אותם "אנרכיסטים וקומוניסטים". רק שאתמול - התחלף הקו.

שר הרווחה משה כחלון שוגר לחזית, ואתמול פתאום לא היו אנרכיסטים ולא קומוניסטים, אלא השר שהשיק את הקמפיין המחבק. "זהו מאבק צודק ורה"מ מחבק את המפגינים", הוא אמר באולפן ערוץ 2, "אני לא זוכר מאבק יותר חשוב מבחינה אזרחית מזה - וזאת ללא קשר לאנשי שמאל או אנשי ימין שמשתתפים בה".

עכשיו, מה אדוני ראש הממשלה מתכוון לעשות? האם תקריב את שר האוצר שטייניץ כמו שמציעים לך אנשים בליכוד? הרי במשך שנתיים וחצי לא אותת על אי שביעות רצון משר האוצר, ואתה יודע שהוא לא אשם. אגב, אם תשליך את שטייניץ, המפגינים עשויים לרצות יותר.

אדוני ראש הממשלה, זה הזמן לחמלה, לפתרונות, ליוזמות מקוריות והעזה. זה נכון לכל תחום, מר נתניהו, לא רק לשוכני המאהלים או המתמחים הצעירים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק