הרב עובדיה לא ממהר לקבל החלטות

אריה דרעי והרב עובדיה יוסף הפגינו אמש אחדות בחתונתה של נכדתו של הרב. דרעי שהכריז לפני זמן קצר על חזרתו לפוליטיקה התיישב סמוך לרב וסמוך לנשיא המדינה שמעון פרס. רינה מצליח מעריכה שאין הרבה משמעויות לפגישה הזו, וכי לא צריך למהר להסיק מסקנות לגבי חזרתו של דרעי להנהגת ש"ס

לחתונת נכדתו של הרב עובדיה יוסף מנהיגה הרוחני של ש"ס, הוזמן אריה דרעי שהודיע לא מזמן על כוונתו לחזור לפוליטיקה. אין הרבה משמעויות לפגישה הזו, זה נכון שאריה דרעי נאחז בזה שהרב כביכול בעדו ושבו היום אולי ייתן לו את ש"ס. אבל לא צריך להסיק מזה מסקנות.

הבן שהשיא את בנו אתמול, הוא חברו הטוב של אריה דרעי. ייתכן שהרב מצא לנכון לכבד את דרעי בהליכה הזו. הנוכחות של אריה דרעי באירוע לא אומרת שום דבר לגבי הכוונות של הרב להחליף את הנהגת ש"ס.

היחסים בין הרב עובדיה ודרעי קרובים, אבל לא קרובים מאוד

מקורביו של דרעי והוא בעצמו מתפארים מהקרבה שלו לרב עובדיה, אך לא ניתן לתת משמעויות נוספות לכך.

באופן כללי היחסים בין הרב עובדיה ודרעי טובים, אבל לא ניתן להגיד שהם טובים מאוד. אחד מאנשי הרב סיפר שבשיחתו עם הרב עובדיה , אמר לו "כשיגיע הזמן נתמודד עם זה", כלומר, אין למנהיגה הרוחני של ש"ס כוונות לעשות מעשים עכשיו.

התקרבות היחסים בין הרב עובדיה ואריה דרעי, מאיימים במידה מסוימת על אלי ישי, והוא מודאג מההתפתחויות הללו. אין בחירות באופק, אף אחד לא רואה תאריך בחירות קרוב והרב עובדיה לא נכנס לסוגיה הזו שהיא קשה, ולא מקבל החלטות. בשורה התחתונה, לא צריך להתלהב מהחתונה ומהנוכחות של דרעי שם, ולא ניתן להסיק מזה מסקנות.

הצטרפו לדף הפייסבוק של רינה מצליח

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק