"מיצג הצינוק הוא גימיק יחצ"ני ומיותר"

שדרן גלי צה"ל רזי ברקאי לא אהב את יוזמת האמנים ואישי הציבור שהתגייסו למיצג מיוחד שדימה את שבי החמאס שבו כלוא גלעד שליט כבר 5 שנים בעזה. לדעתו המאבק כל כך אמוציונלי וחשוב, והמיזם הזה הופך אותו לגימיק שמוזיל אותו

במסגרת ציון חמש שנים לחטיפתו של גלעד שליט לעזה, אמנים ואישי ציבור ישראלים התגייסו להשתתף במיצג מיוחד, המדמה את תא המעצר שבו הוא כלוא. כל אחד מהמשתתפים שהה בתורו שעה אחת בתוך ה"צינוק", במטרה "לדמות" את תחושותיו של גלעד בשנים הארוכות שבהן הוא בשבי. שדרן גלי צה"ל רזי ברקאי לא רואה לנכון שהמאבק של משפחת שליט יהפוך למאבק של תכניות טלוויזיה.

למיזם היו אמנם הרבה תומכים, אבל ברקאי היה מבין אלו שלא אהבו את השימוש בגימיק הזה. "אני מרגיש אי נחת מאוד גדולה, זה נראה לי גימיק", הוא אומר ומדגיש: "הנושא כל כך אמוציונלי וחשוב שהנושא מוזיל אותו. זה סוג של ריאליטי שטוב במקומות אחרים אבל לא בפרשה של גלעד שליט".

"אני מצדיע לכל מה שמשפחת שליט עושה, אין לי בעיה עם סמסים, אין לי בעיה שבני המשפחה קושרים עצמם למעון ראש הממשלה", טוען ברקאי אך מציין: "אני לא רוצה שהמאבק הזה יהפוך למאבק של תכניות טלוויזיה ושל אירועים לא לעניין".

"המאבק לשחרור גלעד שליט בנפשנו כבר חמש שנים, ולדעתי לא צריך לעשות שום דבר יחצ"ני מהסוג הזה. הצינוק הוא דבר יחצ"ני ומיותר לגמרי", סיכם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק