"נעשה עוול לאבי לוזון"

אחד מאוהדי הכדורגל הגדולים בארץ הוא אמנון אברמוביץ', שכבר ראה פרשת שחיתות אחת או שתיים נפתחת ונסגרת. הפעם, הוא בטוח שכמו בפרשות הקודמות העניין יסתיים ללא כלום, בעיקר בגלל העובדה שלא משנה אם היה שוחד או לא - איליה יבוריאן לא מסוגל להבקיע שער

המשטרה עצרה וחקרה רבים בפרשת "כדור מרכזי", בה נחשדים מספר אנשי כדורגל בכירים בהטיית משחקים. אבל, חקירתו של אבי לוזון יו"ר ההתאחדות מוגדרת במשטרה כתקלה. מה שרובנו לא יודעים, זאת העובדה שגם בפרשות קודמות תושאלו ראשי התאחדות במשטרה - אך הדבר לא נודע לציבור.

למרות העניין הגדול שעוררה הפרשה, אנחנו ממש לא המצאנו את הגלגל. בכל מקום יש כדורגל - ויש גם שחיתות: באיטליה הורידו את יובנטוס ליגה לפני כמה שנים, ארגון פשע קרואטי היטה משחקים במוקדמות המונדיאל, בליגת האלופות ובגביע אירופה, וחוזים מפוקפקים נחתמים בין ענקיות הלבשה להתאחדויות מקומיות.

אז על מה כל הסיפור כאן? שמישהו שילם 30,000 שקלים לאיליה יבוריאן כדי שלא יבקיע גול במשחק של קבוצתו? אגלה לכם סוד, יבוריאן לא יכול להבקיע גול גם אם הוא רוצה. לסיכום, אספר לכם שמצאתי מילה אחת שכוללת את רמת הכדורגל, תרבות הכדורגל והשחיתות. המילה היא - שכונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק