ליצמן, שביתת הרופאים תירשם לחובתך

לאחר שהמשא ומתן בין האוצר להסתדרות הרופאים שוב נכשל, החריפו הרופאים את צעדי המחאה שלהם והאחיות רק פתחו במחאה שלהן. אם סגן שר הבריאות יעקב ליצמן לא יפתור את סכסוכי העבודה בקרוב, וזה יירשם לחובתו. מערכת הבריאות חולה ועד כה לא הצליח ליצמן לרפא אותה

בוקר טוב לסגן שר הבריאות, יעקב ליצמן. הרופאים החריפו את צעדי המחאה שלהם אחרי חודשיים וחצי. האחיות רק פתחו במחאה שלהן, ומי יודע לאן היא תגיע.

אתה יודע מר ליצמן, כשנכנסת לתפקידך - אמרו עליך שמערכת הבריאות באמת מעניינת אותך. שאתה לא שם כדי להעביר את הזמן. שאתה מבין ומתעמק ויודע גם פוליטיקה, וקשרו לך כתרים. אתה ממשיך לומר שכל מה שמתרחש נוגע לך ונוגע בך.

אבל אם לא יפתרו סכסוכי העבודה בקרוב, אדוני סגן שר הבריאות, זה יירשם לחובתך. אתה בכל זאת הממונה על המערכת, למרות שרשמית, בתואר שר הבריאות נושא ראש הממשלה נתניהו. מערכת הבריאות חולה, מר ליצמן, ואתה לא מצליח לרפא אותה.

נכון, האוצר צריך לסייע, ובלי האוצר אי אפשר, אבל הרי שנים היית יו"ר ועדת הכספים, ואין מומחה ממך בגיוס האוצר למטרות נעלות. מערכת הבריאות היא נעלה שבנעלות. בסופו של דבר זה יירשם על שמך, אדוני סגן שר הבריאות, ולא על שמו של אף אחד אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת