המשט הבא לעזה: אתגר לאו"ם

בסוף החודש צפוי לצאת עוד משט שינסה להגיע לרצועת עזה. אחרי שהמאמצים הדיפלומטיים לא ממש צלחו, מציע אודי סגל אתגר לאו"ם, על מנת שיוכיח שלא מדובר בסתם במה לניגוחים - אלא במוסד יעיל שבסוף חושב על טובת העולם

לקראת ההכנות של המשט השני לחופי עזה, הנה אתגר לאו"ם. לפני שאתם מפרסמים את מסקנות ועדת פאלמר שבדקה את המשט הראשון, תעשו משהו יעיל ורציני.

או שתודיעו ל-IHH שהמשט אינו חוקי, או שתשלחו את הספינות של נאט"ו במסגרת מבצע Active endeavor, המבצע שאמור לחפש נשק על ספינות בים התיכון ולא הניב כמעט שום תוצאה, לעבר המסלול המיועד, כדי לעצור את הספינות ולחפש עליהם נשק - או שתודיעו שאתם אחראים.

אתם אחראים לקחת את הציוד שהטורקים מעמיסים ומביאים אותו לעזה באמצעות המעברים הקיימים - או דרך אשדוד או דרך רפיח. אם לא תעשו את זה, אתם תאבדו את האמון של אזרחי העולם מכיוון שהם מסתכלים עליכם ורואים שבמשך כמה חודשים אתם מנסים לטפל בקדאפי בלוב בלי הצלחה, הם רואים שבשום דבר שהוא באמת סכנה לגורל העולם כמו תכנית הגרעין של אירן, או אפילו הפעילות של סוריה, אתם לא עושים שום דבר אמיתי.

הנה משהו קטן שיוכיח שהאו"ם לא מהווה עוד סתם במה לניגוחים, להכרזות חד צדדיות ולגינויים על פי רוב אוטומטי - אלא מוסד יעיל שבסוף חושב על טובת העולם. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת