פתק צהוב יקר, מה היה כתוב עליך?

לא ייאמן מה פתק צהוב אחד קטן ואילם יכול לעשות. כולם מדברים על הפתק, אבל אם דווקא הוא היה יכול לדבר, היה מספר לנו מי שלח אותו ומה כתוב עליו. האם זו התרעה ביטחונית ממפכ"ל המשטרה או ראש השב"כ, או אולי דווקא מסר מרה"מ או מיועץ התקשורת של ח"כ שאמה-הכהן

שלום לפתק הצהוב שקיבל אתמול יושב ראש ועדת הכלכלה ח"כ כרמל שאמה הכהן. בוקר טוב פתק יקר, כמה חבל שאין לך קול ואתה לא מדבר. רק מילים מילים מילים וכולן אילמות. לו רק היית יכול לדבר פתק יקר, היית מגלה מי שלח אותך ומה כתב.

האם למשל היה כתוב: "ח"כ שאמה תפסיק מיד את הישיבה, אתה משבש חקירה פלילית. בברכה, רב ניצב יוחנן דנינו". או אולי היה רשום אצלך: "עצור! אתה פוגע בביטחון המדינה. על החתום, ראש השב"כ יורם כהן".

או אולי משהו בכיוון אחר: "כרמל, אתה רוצה להתקדם בליכוד, כדאי מאוד שתפסיק את הישיבה הזאת. בידידות, בנימין נתניהו". או שבכלל מישהו רשם עליך: "ח"כ שאמה אם אתה רוצה מהומה תקשורתית, תפסיק את הישיבה עכשיו ותראה איזה בלגן תעשה, כולם ידברו עליך. שלך, יועצך האסטרטגי לענייני תקשורת".

הו פתק יקר, חבל שאתה אילם, אבל תתנחם בעובדה שעלית לגדולה וכולם עוסקים בך. תראה מה זה, בסך הכל פתק צהוב אחד, פיתקון, חתיכת נייר, צ'טלה. לא ייאמן...

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת