מר קצב, בית המשפט לא עובד אצלך

סניגוריו של משה קצב ביקשו לדחות את הדיון בערעורו בשל חופשות הקיץ שלהם, אבל בית המשפט סרב - כיצד זה ייתכן? ועכשיו מגיעה בקשה נוספת מעורכי הדין פלדמן ואמיר להרחיב את הרכב השופטים בגין מעמדו המיוחד של המערער. אולי הגיע הזמן שהפרקליטים יזכרו שבית המשפט העליון לא עובד אצלם

הנשיא לשעבר משה קצב, פרקליטיך לא מפסיקים להפציץ את בית המשפט בבקשות. אחרי שהתקבלה בקשתם לדחות את יישום עונש שבע שנות המאסר עד הדיון בערעורך, פנו סנגוריך להחליף מועד בגלל חופשות הקיץ שלהם שמתנגשות עם התאריכים שנקבעו לחודש אוגוסט. בית המשפט דחה הבוקר את בקשתם, ותודה שזה נשמע מופרך - כי הרי בית המשפט אמור להתאים את עצמו לחופשות של הסניגורים אביגדור פלדמן וציון אמיר.

עכשיו יש עוד בקשה. הרכב השופטים שנקבע לדיון בערעור שלך לא כל כך נראה לך. אז מה עושים? פרקליטיך פנו בבקשה להרחיב את ההרכב, בנימוק כי מדובר בתיק שבו "מעמדו של המערער מיוחד". אז זהו - אתה כבר לא כל כך מיוחד, מר קצב.

ברור שעדיין מגיעה לך ההגנה המשפטית הטובה ביותר, למרות שקו ההגנה שנקטת במשפט קרס ברור, אבל אולי אפשר לתהות כאן על כוונה להתיש את בית המשפט העליון. בשורה התחתונה, מר קצב, צריך לדעת גם מתי לעצור כי בכל זאת - בית המשפט לא עובד אצלך.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת