ספר לשבת חורפית: "הכרית של יולילה" / רונית מאירי פלד

איזה כיף שאפשר להתכרבל ביחד ולשמוע את הגשם בחוץ ולהרגיש כל כך בבית: יולילה לא מצליחה להירדם, היא חושבת שזו הכרית הישנה שמפריעה לשנתה ויוצאת לחפש כרית חדשה ומושלמת. בחנות הכריות מציעים לה סוגים שונים של כריות, אך בסוף היא חוזרת לכרית הישנה שתפרה לה סבתא. האיורים שווים קריאה חוזרת

הכרית של יולילה. לקרוא - ולקרוא שוב (חדשות 2)

שבת חורפית. בדיוק כמו שאני אוהבת. לפתוח את התריסים בבוקר ולתת לאוויר הקריר להתערבל בחמימות הבית הישן ולריח של אחרי הגשם לחדור פנימה ולהשכיח את הימים השרביים.

שבת בהזמנה. סוף שבוע אחרון לפני שאני חוזרת לעבודה מחופשת הלידה שהתארכה, סוף שבוע אחרון לפני שעלמה הולכת לגן פעם ראשונה, סוף שבוע אחרון לפני שהכל משתנה. ואיזה כיף שאפשר להתכרבל ביחד ולשמוע את הגשם בחוץ ולהרגיש כל כך בבית.

יולילה לא מצליחה להירדם, היא חושבת שזו הכרית הישנה שמפריעה לשנתה ויוצאת לחפש כרית חדשה ומושלמת. בחנות הכריות מציעים לה סוגים שונים של כריות - מנוצות תרנגול, מפלומת ציפורים ואפילו מגרגרים טבעיים, אך על אף כרית לא מצליחה יולילה להירדם.

לאחר מסע התלאות היא חוזרת אל הכרית הישנה והטובה שתפרה לה סבתא לאה בהמון אהבה וסוף סוף מצליחה לישון.

הציורים שווים קריאה חוזרת

הסיפור נחמד ומצחיק אבל הציורים הנפלאים של רונית מאירי שווים קריאה חוזרת בספר: אחרי שכבר הבנו את הסיפור ואת מוסר ההשכל, עכשיו הזמן "לקרוא" את הציורים שהם בעצמם סיפור מרתק.

הספר "הכרית של יולילה" מגיע יחד עם כרית נעימה ורכה שכיף לחבק בזמן שקוראים את הספר ואף לישון איתה בלילה. לשמוע את הגשם בחוץ ולחלום חלומות מתוקים מתוקים.

הערות ותגובות ניתן לשלוח ל-sigalr@news2.co.il

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק