כתבי חדשות 2 מהמרים: ספרד או הולנד?

פול התמנון - אאוט; רוני דניאל, רינה מצליח, משה נוסבאום, בן מיטלמן וליאור פרידמן - אין. בזמן שרבים כשלו בניסיון לנחש אילו נבחרות יגיעו לגמר המונדיאל, הוכיחו כתבי ומגישי חדשות 2 שהם בקיאים לא רק בענייני צבא ופוליטיקה. הערב נדע לא רק אם הולנד או ספרד יניפו את הגביע, אלא גם למי כדאי להקשיב עוד 4 שנים

בזמן ש-32 נבחרות מרחבי הגלובוס התמודדו על הזכות להניף את גביע העולם בכדורגל, ניסו גם כאן, בחדשות 2, כמו בבתים רבים בישראל ובעולם - לנחש מי תהיה אלופת מונדיאל 2010.

במשך חודש ימים עקבו הכתבים, הפרשנים והמגישים מקרוב אחר המתרחש בדרום אפריקה ובחרו את הפייבוריטית שלהם. רבים וטובים נפלו בדרך, כשלא הצליחו לחזות את הכישלונות הצורמים של נבחרות אנגליה וברזיל, ואחרים לא הסכימו לנטוש את מראדונה וארגנטינה.

בסופו של דבר הגיעו ארבעה לישורת האחרונה, או יותר נכון להגיד: ארבעה נגד אחד. כתב הספורט בן מיטלמן, המסקר את המונדיאל מהיבשת השחורה, הוכיח שלא סתם הוא האיש שנשלח למשימה. כבר משריקת הפתיחה סימן מיטלמן את הספרדים כמועמדים להגיע עד הסוף - והוא לא לבד.

גם כתבנו לענייני משטרה משה נוסבאום, הכתבת הפוליטית רינה מצליח ופרשננו לענייני צבא רוני דניאל הצביעו בעד השוורים של מדריד. "אני אוהדת את ספרד מתחילת המונדיאל ואני חושבת שזו קבוצה מדליקה" חושפת מצליח. "הכוכבים שלה מציגים את הכדורגל במיטבו".

אבל יש צדיק אחד בסדום שחשב אחרת: המבזקן ליאור פרידמן נשאר כתום עד הסוף ודבק במעופפים מאמסטרדם. הערב נגלה כולנו למי כדאי להקשיב לא רק בכל ערב במהדורת החדשות, אלא בעוד ארבע שנים, בברזיל 2014.

רוצים לקבל עוד עדכונים על המונדיאל? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק