אחמדינג'אד היקר, בטל את הגרעין - אנחנו מחסלים את עצמנו

עופר לפלר כותב מכתב אישי לנשיא אירן מחמוד אחמדינג'אד, ומסביר לו מדוע לדעתו עליו לנטוש את תכנית הגרעין. סבלנות וזר פרחים למגדלי אקירוב יכולים לבצע את העבודה. ואם זה לא יספיק, אפשר לממן עוד כמה עיתונים ולסמם את הציבור בעזרת עוד סדרת ריאליטי

רק התאזר בסבלנות. אחמדינג'אד, ארכיון (AP)

מכובדי נשיא הממלכה האיסלאמית מחמוד אחמדינג'אד, תרשה לי להציג עצמי. אני בתפקידי יועץ, כן יועץ, לא משהו אבל יודע ללחוש את המשפט הנכון בזמן הנכון, כאילו שאני מבין בתקשורת.

מאז שלשום, או ליתר דיוק בשעה 18:30 בערב, היית צריך לבטל את תכנית הגרעין שלך. כן, אתה קורא נכון. זו הייתה השעה שעוד פוליטיקאי חיסל איש ישר, נקי כפיים שתפקידו העיקרי היה דווקא למנוע ממך את היכולת הגרעינית. הנה שוב היהודים עסוקים בחיסול עצמי. רק עברו שלוש שנים מאז שהם חיסלו את דני חלוץ ועכשיו הם דואגים לחסל את גבי אשכנזי. שלא נכתוב שהם עשו זובור לבוגי יעלון. יש להם תחביב ליהודים: חסלו את כל מי שנותן את נשמתו עבור המדינה.

אז אני שואל את עצמי למה אתה צריך גרעין? סבלנות אתה צריך! ראשית, שלח פרחים למגדלי אקירוב או מגדלי אסותא או השד יודע איפה הוא כרגע שר הביטחון שלנו, בפריז או ברומא בטח תקבל סמס מאיזה פקידה שתגיד לך איפה הוא. אז בוא אתן לך כמה עצות ותוכניות שלדעתי יעלו לך הרבה פחות כסף מבניית יכולת גרעינית.

ואם תשאל אותי אפילו תוכל לחזור ובגדול לחיק העמים, כי השדולה היהודית בארצות הברית תלחץ לאמץ אותך. אני מבטיח שאפילו תאכל חומס אשכרה, בארץ הקודש ותתפלל באל אקצה. כל מה שאתה צריך זה להפנות כמה מהמשאבים שלך עבור היושבים בציון.

"הסם במרקע יביא לרצח בעוד משפחה"

ראשית אני ממליץ שתממן לפחות עוד שני עיתונים בשפה העברית כמובן. נחלק אותם חינם מוקדם כדי שיוכלו לדבר על זה ברדיו שלהם. האחד נקרא "אתמול הייתה ישראל" ולשני "פעם אולי תהיה ישות ציונית". נגייס את מיטב העיתונאים שכבר חיסלו בעברם אישי ציבור כמו רמטכ"לים, אלופים, ניצבים, ראשי מוסד ולוחמיו, ראשי שב"ס, רופאים והרשימה ארוכה. יש לי כמה מועמדים שעל העט שלהם מצוירים כבר כמה חיסולים.

תן לציונים כמה תוכניות של האח הגדול כדי שסם המרקע יביא לעוד רצח בתוך המשפחה. חלק ב' של תוכניתי היא להמשיך לממן בתרומות את המפלגות הקטנות, בסכומים קטנים כדי להרגיז את מבקר המדינה, שגם הוא מתמחה בחיסולי פוליטיקאים ושאר מוסדות. תן רק למפלגות הקטנות כי להן יש את הכוח האמיתי - עיין ערך אשקלון.

כן, תן לכל אותם אלה שמקדשים את המתים ולא את החיים. כל אותם אלה שמחסלים ליהודים את התקציבים כדי שיוכלו ללמוד ביותר במדרשות ולא לתרום כלום לחברה שהם חיים בה. אבל אסור לשכוח לממן גם את המפלגות הגדולות כדי שיהרסו עוד יותר ויבזבזו משאבים לא על העניים, חינוך, בריאות ויש לי רשימה גדולה למי אפשר לתת כסף במקום איזה 30 שרים.

בישראל מה שמנצח זה ג'ובים , רכבים ושאר כיבודים. זה מזכיר לי שהיה איזה ערבי אחד מהצפון שיש לו מסעדה מפורסמת, שאמר "את הקצינים בצבא ובמשטרה אני קונה במנה חומוס", אז תתאר לעצמך, אם תביא לנו גם פיסטוקים וכו' תוכל לקנות את הפוליטיקאים שמתים על אוכל מזרחי - עיין ערך המימונה שרק הסתיימה. ועוד זמן קצר תוכל לחגוג את הסהרנה (או איך שקוראים לזה יוצאי פרס).

חלק ג' של התוכנית הוא לחלק ליהודים רכבים. לא סתם מכונית משפחתית קטנה אלא דווקא משהו גדול יותר 4X4 , כדי שבזמן תאונות ימותו יותר על הכבישים המוזנחים כי צריך להקצות כסף ומשאבים למיעוטים יהודים הנמצאים בין אי-שם לאי-שם. וגם עליהם אחראי ההוא "המצביא", כמו שקראו ביחידה לזה שחיסל שלום, מפלגה, נטש חברים בדרום לבנון ועכשיו מחסל רמטכ"ל.

"קיבלתי שחור משחור"

חלק ד', תן להם אלכוהול למרות שהוא אסור באיסלאם יחד עם איזה אולר או שניים וביציאה מהמועדונים הם יחסלו אחד את השנייה.

אבא שלי, יהודי טוב שחצה כבר את ה-70, לחם פה על הארץ ובנה אותה בעשר אצבעות. אתמול אחרי ההודעה הדרמטית של ברק את ברק הוא רץ לתפוס אותי בסקייפ ואמר לי: "השתתפתי בפעולות התגמול, במלחמת קדש, בימי ההמתנה לקראת ששת הימים, בששת הימים, בהתשה, ביום כיפור, בשלום הגליל הייתי תומך לחימה שבני בכורי קצין ביחידה מובחרת לחם לצידי, ואפילו איתך ועם אחיך יצא לי לשרת בלבנון. בניתי את החשמל בבתי החולים שיבא ואיכלוב והרשימה עוד ארוכה. עשיתי כדי שיהיה משהו לדורות הבאים ומה קיבלתי בסוף - שחור , משחור" (הוא השתמש בעוד כמה משפטים שהנייר לא סובל).

"כל שעה שודדים קשישים, גם אם לא פיזית. היום גילתי שחברת פלאפון גובה תשלומים לא חוקיים, לקבל תרופה קדחת - תקנה הם אומרים לי, חברת האשראי מעבירה כספים לגופים ולמוסדות מבלי לשאול אותי . במוסך מכרו לי לוקשים היום, עלה לי כמה אלפי שקלים". ואז הוא אומר לי את משפט המחץ: "בשביל מה אני צריך את זה? עדיף למות או לא לחיות כאן".

מחמוד היקר, אתה מבין למה התכוונתי שהצעתי לך לבטל את הגרעין? אנחנו מחסלים את עצמנו במו ידינו..

שלך היועץ,
עופר

עופר לפלר שימש בעבר כיועץ התקשורת של השר לביטחון פנים