מי תהיה אישיות העשור שלכם?

פרויקט "סיכום העשור" יוצא לדרך: שנייה לפני שהעשור הראשון של המילניום השלישי עומד להסתיים, חדשות 2 באינטרנט יוצאים בפרויקט מיוחד, במהלכו אנו מבקשים מכם הגולשים לבחור את איש העשור שלכם. יודעים מי יהיה איש העשור? כתבו לנו

מי יהיה איש העשור? (חדשות 2)

אלפי אירועים הרכיבו את העשור הזה: אנשים מתחום הפוליטיקה, הספורט, הכלכלה וגם הבידור הבדילו את העשור הזה מקודמיו ויצרו רגעים שימלאו את ספרי ההיסטוריה. אבל עכשיו לכם יש היכולת לשנות ולהשפיע. הצביעו בסקר המפורסם בדף האוהדים של  חדשות 2 בפייסבוק לאדם ששינה את העשור האחרון עבורכם.

במסגרת פרויקט "סיכום העשור" של חדשות 2 באינטרנט, החל מחודש דצמבר נציג לכם את האירועים המרכזיים שעיצבו את עשר השנים האחרונות. בכל יום תוכלו לצפות בקליפ שיעזור לכם להיזכר באירועים המרכזיים שהתרחשו בכל שנה ולדרג אותם לפי חשיבותם בעיניכם.

כדי לשמוע כמה שיותר דעות פנינו לכתבי חברת החדשות כדי שיספרו לנו מה היה אירוע העשור שלהם. אבל לפני שהעשור מסתיים רצינו לשמוע גם את דעתכם: מיהו איש העשור שלכם לשנים 2000-2009?

גולשי חדשות 2 באינטרנט הציעו את המועמדים שלהם לאישיות העשור, וכעת כל מה שניתן הוא לתת את קולכם למי שאתם מאמינים שהשפיע יותר מכל בזירה הבינלאומית. בין המועמדים נמצא נשיא ארצות הברית ברק אובמה שזכה בפרס נובל, סוזן בויל, בריטית אלמונית שהפכה ברגע למוערצת על ידי מיליונים, והחייל הישראלי החטוף גלעד שליט, שנחטף ביוני 2006 על ידי ארגון חמאס. 

את התוצאות נפרסם כאן באתר בהתאם לבחירות הגולשים, וכך תזכו לראות מי היא האישיות שהשפיעה על הישראלים יותר מכל במהלך העשור האחרון.