השר אריאל אטיאס עונה לרינה מצליח

כתבתנו הפוליטית שיגרה אתמול מכתב גלוי לשר הבינוי והשיכון מש"ס, בו היא תוהה מדוע הוא בוחר לא להגיב למה שמתרחש במפלגתו. השר אטיאס לא נשאר חייב ובחר להשיב במכתב תגובה לכתבת שרצתה "לגרום לקצת אקשן פוליטי בש"ס". מיוחד לחדשות 2 באינטרנט

בס"ד

שלום לך רינה מצליח,

את בטח מופתעת שאני מגיב למכתב שלך, מתאים לי לא להגיב. אולם מאחר שאני מעריך את כישורייך ואת יכולת האבחנה שלך בין עיקר לתפל, חשבתי שזה יהיה לא הוגן מצידי לחסוך ממך את האפשרות לחשוב חיובי.

אכן את צודקת, אני צולל לעומק ענייני משרד הבינוי והשיכון ומינהל מקרקעי ישראל שתחת אחריותי. אני רואה בזה שליחות גדולה לגרום לכך שזוגות צעירים מכל המגזרים יוכלו לממש את החלום, שמי שמקימים משפחה יוכלו לזכות לקורת גג, חלום שמתרחק ככל שהמחיר עולה.

אכן רינה, זה אתגר עצום להוזיל את מחירי הדירות בישראל. זה דורש ממני זמן, אנרגיה ומחשבה. יש המרפים את ידי באומרם "לא תצליח להוזיל מחירים, חבל על הזמן", ואולם שמתי פני כחלמיש ומדרכי לא אמיש. אני נחוש להשקיע את מיטב זמני ומרצי כדי להוזיל את מחירי הדירות לזוגות הצעירים.

לכן רינה מצליח, למרות שאת רוצה להצליח לגרום לקצת אקשן פוליטי בש"ס - צר לי לאכזב אותך, אין בכוונתי להרים את הכדור שהרמת לי להנחתה.

בברכה,

אריאל אטיאס

עוד בנושא:

כך נראה יום העבודה של רינה מצליח

רינה מצליח במכתב אישי לשר אטיאס

רינה מצליח במכתב לבוז'י הרצוג

הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק