טור חדש: מיומנה של טוויטר-הוליק

בריטני ספירס מחלקת עצות אופנה, ליידי גאגא עדיין חושבת על החום של תל אביב וג'סיקה סימפסון עם טיפ חשוב לחיים. הדס גרינוולד מעדכנת אתכם בכל הציוצים החמים בטוויטר

הדס גרינוולד (חדשות 2)

רוב הישראלים עוד לא התמכרו כמוני לטוויטר. הם פשוט עוד לא מבינים את הקסם. אני יודעת שכולכם חושבים כי מי שאחראי לחשבון הפרטי של אותם סלבס המצייצים על חייהם אלה המנהלים שלהם או צוות מיוחד לענייני תגובות. אבל תתפלאו, רובם מעלים במו אצבעותיהם את ההודעות המרתקות להפליא.

כן, אני מודה: הפכתי לטוויטרהוליקית לא קטנה בכלל. אחרי הכל, תחשבו שבכל יום אתם מקבלים הודעת טקסט (או 20) מפריס הילטון. חושבים שתוכלו לעמוד בפיתוי?

אז נכון שההודעות שלה לרוב מסתכמות ב"אני חייבת ללכת לישון, חלומות מתוקים לכל חבריי בטוויטר. נשיקות". אבל מדי פעם מפתיעה יורשת העצר. מי מכם שהיה עירני מספיק יכול היה לקבל הצצה נדירה לווילה שהיא בנתה לכלבים שלה, או לשזוף עיניו בתיעוד המיוחד של שלושת חדרי הארונות שלה: אחד לנעליים ומשקפי שמש, שני לבגדים ואביזרי אופנה ואחר לתכשיטים. 

והבלונדינית השערורייתית היא לא היחידה שמחוברת באינפוזיה לאתר המיקרו בלוגינג. הנה עוד כמה מפורסמים שנכנסים להיכל התהילה השבוע:

הטווטרן הבלתי נלאה - את התואר קוטפות הפעם ללא ספק האחיות החמות ביותר בהוליווד, קלואי וקורטני קרדשיאן. ב-21 באוגוסט צייצה קורטני קרוב ל-50 הודעות. קלואי לא נשארה חייבת, ושלושה ימים מאוחר יותר שבארה את השיא עם יותר מ-100 טוויטים. אם רק היה להן מה לכתוב... 

הציונית הגאה - הכוכבת העולה ליידי גאגא מודה לנו בחום על הביקור האחרון בישראל. "תל אביב הייתה מדהימה", עדכנה הזמרת את מעריציה. "תודה לקהל נפלא, הרגשתי מכם המון אהבה במהלך המופע. חזרתי ללונדון, מפלצות קטנות שלי".

המצחיקן - הבדרן בן סטילר מפנים שהמדיום הוא המסר. "שכרתי צוות של 12 כותבים אשר עובדים מסביב לשעון רק על הטוויטים", מתוודה הקומיקאי. "אנחנו הולכים לכל מקום ביחד. הם כתבו: שלום לשוודית שלי..."

חי בסרט - ג'ון מאייר מנותק מהמציאות. "לפעמים אני לא מאמין לעצמי שאני כותב אמת, למרות שזו האמת", מנסה זוכה פרס הגראמי להסביר. "אתמול חלמתי שאני מנגן עם סלאש".

רגע אחד של זן - ג'סיקה סימפסון מעניקה לכם עצה חינם לחיים. "ההזדמנויות שלנו בחיים לא נגמרות לעולם...תמשיכו לקחת אותן". רשמתם?

הסטייליסטית - לאחר ההופעה של בריטני ספירס אצל דיוויד לטרמן ביקשה אלן דג'נרס את עזרתה של כוכבת הפופ. "אם אני אופיע אצל לטרמן, מה את חושבת שעליי ללבוש"?, כתבה המנחה בעמוד האישי של ספירס. האחרונה לא חשבה לרגע להתעלם מהתחינה וצירפה תמונה משעשעת במיוחד. "אני חושבת שזה יהיה ממש לוהט עלייך", פסקה אייקונית האופנה. 

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק