האמת העירומה: מה חושבים ברשת על העירום של בר רפאלי?

למרות שבוע גדוש בחדשות, עשרות אלפי גולשים בחרו השבוע לצפות בסרטון בו נראית בר רפאלי עירומה. הסרטון הפך לאחד הפופולריים ביותר ברשת וגרר מאות תגובות, חלקן מפרגנות וחלקן הרבה פחות. וגם: הקשיש ש"קם לתחייה", ה"עובר" שהתגלה כבננה רקובה והטרגדיות שקרו עם תחילת החופש הגדול - סיכום חדשות השבוע מזווית אחרת

ב-8 מילים

גלעד שליט כבר 1,105 ימים ולילות בשבי בעזה

הפרובוקציה של השבוע

סרקוזי מלכלך על ליברמן, עשרות דונמים של חורש טבעי עולים באש, נפתח משפטו של דודו טופז והדבר המרכזי שעניין השבוע את הגולשים באתר האינטרנט של חדשות 2 היה לראות את בר רפאלי עירומה. לגמרי. מתפלשת בתוך סדין לבן שמגלה טפחיים ומסתיר טפח.

עשרות אלפי גולשים צפו השבוע בסרטון של בר רפאלי מתפשטת. מאות מהם הגיבו. היו רבים שפרגנו, אבל לא מעט שהעבירו ביקרת קשה על הדוגמנית שלא בפעם הראשונה מושכת אש. רפאלי היא כבר מזמן לא עוד קולב. רבים רואים בה כמי שמייצגת את ישראל בכבוד בגולה, ומפזרת על מדינתו הקטנה ורווית הצרות - מעט אבק של כוכבים.

היא מצטלמת לספורט אילוסטרייטד, טסה בין בירות העולם, מקשטת מגזינים נחשבים ואיך לא - יוצאת עם שחקן הוליוודי מהשורה הראשונה. מזמן כבר סלחו לה על העובדה שהתחמקה משירות בצה"ל וגם על התבטאויותיה השנויות במחלוקת בעניין.

סרט העירום של רפאלי הפך לאחד הפופולריים ברשת. כולם מדברים עליו ובעיקר, צופים בו. הסרט גם מעורר הרבה ביקורת בקרב הגולשים (יש שאומרים עירום אומנותי, אחרים כינו אותו פורנו רך) מבדיקה לא מחייבת אפשר להתרשם כי מרבית הטוקבקיסטים שביקרו את בר בחריפות, הן בעצם טוקבקיסטיות.

כמה טעימות מהגיגי הגולשים: הגולשת מיכל דהאן כתבה. "היא יפה והכול אין ויכוח", הודתה. "אבל למה למכור את הגוף שלך איפה הכבוד? ולהראות את הסרט לאבא שלך? פשוט תת רמה. היופי שלה מבחינתי שווה לאפס אני מעדיפה להיות כמו שאני, הרבה פחות יפה ממנה, אבל לא לחשוף את הגוף ולהצטלם בעירום - איכס". שולמית מסכימה: "לדעתי היא ממש יפה ! אבל היא לא צריכה לחשוף את גופה".

גם לגולשת לירז יש מה לומר: "מדהימה אין מה להגיד, אבל אישה צריכה לשמור על המקדש שלה - הגוף שלה. כל כך יפה וייחודית, למה להרוס את מה שהיא? זה כל כך לא מכובד ואפילו פוגע. לא פלא שגברים מגיבים ככה: "אם היא הייתה במיטה" או "איזה כיף לצלמים" "איך הייתי עושה אותה". זה הדבר היחידי שמראה עד כמה חוסר כבוד יש לה לגוף של עצמה. כמה חבל, כבר חשבתי שהדוגמנית הייחודית בעולם היא משלנו, היא פשוט כמו כל דוגמנית אחרת פשוט אכזבה".

הגולש אסי כתב: "הילדה הידרדרה לנו", והגולשת אורית מאוכזבת: "בר, בר איזו אכזבה, כל כך יפה ואצילית ומוצלחת עד מאוד, עם יופי קלאסי ונדיר שאין לאף אחת... מה נשאר? השלב הבא זה פורנו מלא. היית שומרת על קצת צניעות..ואצילות. למה כל המדינה צריכה לראות אותך ערומה? כל גבר שיעבור ברחוב ירשה לעצמו להפשיט אותך במבטו...".

ויש גם רבים שמפרגנים, מאוד מפרגנים: "היופי הזה הוא יציר הבריאה וכמו כל דבר יפה - תענוג לעיניים", כתבה הגולשת 'מפרגנת'. "אז די עם הרשעות, הקנאה ושנאת החינם שבגללם חרב בית המקדש, פרגנו". "היא הדבר הכי קרוב לשלמות" כתב הגולש דניאל.

גולש אחר, אחד שלא מאמין כתב: "כל צבוע פה היה מוכר את הגוף שלו בשביל מאית מהסכום שהיא קיבלה ובמקרה של בר הגוף שלה זו אומנות מדהימה שתמשיך לעשות מה שהיא עושה. ויופי שהיא לא שירתה בצה"ל היא תורמת למדינה בדרך שלה פי מאה יותר. "הלו היא מושלמת" כתב הגולש מאוהב. ותמי מסכימה: "אין מילים פשוט מדהימה". הגדיל אחד הגולשים לעשות כשמכר את אשתו ממש בזול: "אני מוכן לתת עליה 2 גמלים 4 אוהלים וגם את אשתי".

דוגמניות רבות בארץ ובעולם מצטלמות בעירום חלקי או מלא. אז למה רפאלי מעוררת כל כך הרבה תגובות ובעיקר ביקורת? אולי זה בגלל שלמרות החיל שהיא עושה בארץ ובחו"ל רבים בישראל עוד רואים בה הבת הקטנה של השכן, הילדה בעלת פני המלאך שמחייכת בבישנות גם כשהיא מדגמנת בגד ים קטנטן, ואף אחד הרי לא רוצה לראות את הבת שלו מתפשטת. ואולי פשוט מדובר בקנאה, באחת הבחורות הכי יפות במדינה?

הפיאסקו (הכפול) של השבוע

מה שהתרחש השבוע ברמת גן יכול היה להיות בקלות סצנה מסרט אימה, אבל למרבה הצער מדובר באירוע אמיתי לגמרי. צוותי הצלה שהוזעקו לבית מגורים ברמת גן קבעו את מותו של קשיש בן 84, אך לפתע הוא "קם לתחייה".

מיותר לציין שלמרות ההכרזה על שעת המוות ותעודת הפטירה שנכתבה על ידי צוות מד"א שהגיע למקום, האיש היה ועודנו חי. קשה אפילו לחשוב על קשיש, חולה חסר אונים מוכנס לשק גופות בדרכו לחדר המתים. מה היה קורה אם הטעות לא היתה מתגלה?

במד"א ניסו להסביר את הטעות המביכה: "הקשיש לא זז, לא גילה סימני נשימה ועל גופו היו כתמים כחולים הנראים ככתמי מוות ומגע גופו היה קר. הרופא בשטח החליט כי על פי כל הסימנים אכן מדובר במקרה מוות - וקבע את מותו במקום ואף מילא תעודת פטירה". זה הזמן לשוב ולהדגיש - הקשיש האומלל עדיין חי.

בינתיים, שוטר שהגיע לדירה הבחין כי ה"גופה" המוטלת בסמוך אליו מזיזה את ידה קלות - אם זה לא היה עצוב, מאוד עצוב, זה היה מצחיק. תנסו לחשוב על עצמכם, שוכבים בתוך שקית סגורה, בדרך לתא הקירור. מפחיד לא?

ובכך לא הסתיימה המבוכה: המשטרה ומד"א הוקפצו השבוע בעקבות דיווח על שקית מגואלת בדם ובה מה שנראה כמו עובר מת בהרצליה. הפראמדיקים דמיינו שהם רואים את חבל הטבור. כוחות הוקפצו למקום ושוטרים ניסו למצוא את האם היולדת. בסופו של דבר כדי למצוא פתרון לתעלומה נשלחה השקית כלאחר כבוד לבדיקה במכון לרפואה משפטית באבו-כביר, שם התבררה הפדיחה: מדובר בחתיכת בננה רקובה. עכשיו, אפשר רק לנחש את המבט שהיה על פניהם של הרופאים המשפטיים שפתרו את ה"תעלומה" הסבוכה - ואולי להתנחם בעובדה שהפעם, בדקו לפני שהוציאו ל"עובר" תעודת פטירה.

הטרגדיות של השבוע

כל השנה מחכים הילדים לבואו של החופש הגדול. הם ממתינים לבילוי בבריכה, לטיולים עם ההורים, למשחקים וגם סתם להיות בבית עם החברים או האחים. החופש הגדול רק החל ולמרבה הצער כבר התרחשו אסונות ותאונות.

ילדה בת 10 אושפזה בבית החולים עם הרעלת כלור חמורה, לאחר שבילתה בבריכת שחייה בהרצליה במסגרת קייטנה ונחשפה לחומר הכימי המסוכן. אישה בת 35 טבעה למוות בחוף גבעת אולגה לעיני בנותיה, בנות 5 ו-6 בעת שניסתה להציל את הילדות שנסחפו לים. ילדה בת תשע טבעה למוות בחוף דלילה שבאשקלון. בחדרה נפצעה קשה בת שלוש כשנפלה מהקומה השלישית.

טרגדיות נוספות התרחשו בתחילת השבוע בצפון: ילד בן 11 מהכפר סג'ור שליד כרמיאל, נמצא תלוי בחצר ביתו, כשהוא ללא רוח חיים. ככל הנראה במהלך משחק, השתלשל הילד בחבל ממרפסת ביתו שבקומה השנייה, החבל נכרך סביב צווארו והוא נחנק למוות.

בשני מקרים נוספים טבעו למוות יעקב שלמה יודלביץ ז"ל, בן 12 מבית"ר בנחל שניר שבצפון. ובילאל טארק שיבלי, בן 17 תושב הכפר שיבלי שליד כפר תבור, טבע למוות ב"אגם הנעלם" סמוך למנחמיה, לאחר שזינק למים ממצוק בגובה רב וככל הנראה נחבל בראשו.

כל האירועים הקשים הללו קרו בשבוע הראשון של החופש הגדול, וחבל. החופש הגדול נועד לכיף ולבילויים. במד"א מזהירים לנהוג לפי כללי הזהירות ולרחוץ רק בחופים מוכרזים בהם יש מצילים. אז תהיו זהירים, כדי שנעבור את החופש הגדול בשלום.

איך מצטרפים לטוויטר של חדשות 2?

תחרות סיפור השנה במייל האדום - הצביעו והשפיעו

לטורים קודמים:

מצעד ה"אין גאווה" נערך השבוע בבתי המשפט

  כמה פעמים אמר נתניהו "שלום"?

העם עם החשוד: "דודו מלך ישראל"

רצח על כבוד המשפחה: אין כבוד ואין משפחה

בקרוב גם להפגין בחופשיות לא נוכל

יש אוצר, רק חבל שאין שר

האזרחים בירקון עברו על החוק - שאיש לא יאכוף