האייפונים החדשים לא מלהיבים, אבל שירות התשלומים והשעונים דווקא כן

שני האייפונים החדשים של אפל שהוצגו לראווה בפני כל העולם לא ממש מחדשים. אבל שירות התשלומים החדש, האפל פיי, וסדרת השעונים החכמים – הם החידוש האמיתי. בחברה הזאת יודעים לעשות את הדברים כמו שצריך: הכל מעוצב, פונקציונלי וסקסי. סטיב ג'ובס יכול לחכך ידיים בסיפוק בעולם הבא

אחד החידושים המשמעותיים. השעון החכם של א (פייסבוק)

החדשות הטובות שיצאו ממסיבת העיתונאים של אפל הערב הן, בעיקר, שהיו חדשות. ולא, הכוונה היא לא לשני האייפונים החדשים, שבינינו לא ממש מחדשים. כן, יש שני אייפונים בשני גדלים ושניהם גדולים יותר מהאייפונים שאליהם הורגלנו; העיצוב מרשים (מעט מושפע מהמתחרה סמסונג אבל למה לקלקל), העובי מינימליסטי, המצלמה משודרגת והמעבד מהיר. אבל לכל אלו באמת שציפינו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זה שירות התשלומים החדש, האפל פיי, שאולי סוף סוף יגשים את החזון של ארנק דיגיטלי. כי אם יש חברה שיכולה לשכנע את הצרכנים, ולא פחות מכך את הקמעונאיות הגדולות, להמיר את כרטיסי האשראי בהצמדה אלגנטית של המכשיר לקופה - זאת אפל. עם יותר מ-800 מיליון חשבונות אייטיונס פעילים ועוד כמה מיליוני משתמשים שהולכים אחרי החברה והתפוח בעיניים עצומות, יכול להיות שעתיד התשלומים הגיע. הטכנולוגיה קיימת מזמן, מה שחסר היה זה בעיקר סטנדרטיזציה של שוק התשלומים ויש יותר מסיכוי שרבים עכשיו יישרו קו עם הפיתרון של אפל.

עידו סולומון (חדשות 2)
השני (והשלישי והרביעי) זה סדרת השעונים החכמים. נכון, ראינו כבר את סמסונג LG מוטורולה והחבר'ה של פבל מציגים גרסאות שונות של שעונים חכמים אבל אפל, נו, בחברה הזאת יודעים לעשות את הדברים כמו שצריך: מעוצבים, פונקציונליים וסקסיים. עכשיו רק צריך לנסות אותם כדי להכריז סופית על קיצו של עידן הטלפון החכם ותחילתו הרשמית של עידן המחשוב הלביש.

ועוד דבר אחד: אם סטיב ג'ובס צופה במתרחש ממקום מושבו (יש אינטרנט אלחוטי בעולם הבא, לא?) הוא יכול לחכך ידיים בסיפוק. פחות בגלל המוצרים והחידושים ויותר בגלל הבאזז סביב המותג, שלא רק שנשמר אלא נדמה שממשיך לצבור תאוצה ככל שהזמן עובר. ההשקות של אפל עדיין פותחות מהדורות, הבלוגרים מעבירים כל מילה בשידור חי והתורים - הם הרי התחילו להשתרך ליד החנויות כבר בסוף השבוע שעבר, עוד לפני שמישהו ידע איך בכלל ייראה האייפון החדש. פלוס.