גאולה דרך מחיקת ההארד-דיסק

ביום בו נחשף שעוד כת משיחית הפכה נשים לשפחות-מין, זיכה ביהמ"ש את גואל רצון, אלוהים מטעם עצמו, מסעיף החזקה של נשותיו בתנאי עבדות, והרשיע אותו רק בעבירות מין. אבל רצון איננו רק אנס-קטינות מגעיל. עבירות המין היו אמצעי בדרך למטרה – מחיקת מוחן של נשותיו, כדי שיעריצו אותו. הוא לא היחיד, למרבה הצער

שני עניינים עם כתות הצטרפו ביום אחד במעין צירוף מקרים מבחיל למדי. אחד הוא הכת של דוד דבש, דוד "הכי טוב", טיפוס מוכר שהוא ועוד אחד, ככה המשטרה אומרת, הנהיגו כת במסגרת חסידות ברסלב, אלה מהנח-נח-נחמן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אז דוד "הכי טוב", שנשוי לשתי נשים וגם זה לא מספיק לו, הוא והחבר שלו חשודים שאספו נשים שרצו להתקרב לדת, אכלו להן את הראש עם דיבורי גאולה ומשיח, תיבלו בליקוטי מוהר"ן והגיעו למסקנה שהכי טוב לאישה זה לשכב עם שמונה פלסטינים מהגדה או אריתראים מתחנה מרכזית, העיקר שיהיו "גויים", תמורת תשלום כמובן שיועבר לדוד "הכי טוב" לשם קירוב משיחיה והצמחת פורקניה, הכול על פי החשד. ואמא של גד, זה החבר של דוד "הכי טוב", כמעט התעלפה ואמרה, אבל גד שלי הוא ילד טוב שכל היום לומד תורה. והמשטרה מחשידה את השניים בכל מה שאתם חושבים, פלוס החזקת נשים בתנאי עבדות. סעיף שכרוך גם במקרה השני.

גואל רצון, זבל כריזמטי שניהל כת סדיסטית, וגם הוא אסף אליו נשים במצוקה רוחנית שהעריצו אותו, זוכה מעבירה של החזקת נשים בתנאי עבדות. הוא ילך כנראה לכלא להרבה שנים, אבל על שורה של עבירות מין. ולכן אני מסרב לחגוג את ההרשעה הזאת ואת שנות הכלא שעומדות בפניו. אני מבין שבימ"ר תל אביב חוגגים את ההרשעה על פי מבחן התוצאה. אבל הבעיה העקרונית עם כתות כמו של שני הברסלבים - לכאורה, על פי החשדות שמייחסת להם המשטרה - או זאת של גואל רצון, היא לא עבירות המין; אלה רק אמצעי בדרך לרשעות האמתית: מחיקת זהות של בני אדם ושיעבוד שלהם לעבדות.

מתקשה להבין איך זה נגמר בעבירות מין בלבד (חדשות 2)

מנהיג רוחני שדורש מהחסידים שלו לבטל את רצונם החופשי, דורש שהם יסורו למרותו ויוותרו על הצרכים והחלומות שלהם, עם הבטחות לגאולה גשמית ורוחנית, מלמולי קדושה בפרוטה ומציאות של שיעבוד טוטאלי ומחיקת ההארד-דיסק המנטאלי. מי ששמע את עדויות הנשים של גואל רצון מתקשה להבין איך זה נגמר בעבירות מין בלבד. זאת החלטה שצריך לערער עליה, כי אנשים כמו גואל רצון לא צריכים ללכת לכלא כמו עוד אנס קטינות, אלא כנוגשי עבדים.