האונס ה-12

הפרקליטות נוטה לסגור הסדר טיעון עם 11 נערים, שבמסגרתו יודו באונס קבוצתי של ילדה בת 12, ועוד עבירות מזעזעות. התוצאה עלולה להיות הינצלות שלהם מכליאה במוסד סגור. אסור שזה יקרה

אני אנסה להיות מנומס אבל ממש בא לי לשבור משהו. 11 נערים מוכנים להודות שאנסו ילדה בת 12, והפרקליטות עומדת לחתום איתם על עיסקת טיעון מקילה.

11 חארות מוכנים להודות שאנסו ילדה קטנה שוב ושוב, הם עשו את זה מכל כיוון שאתם לא רוצים לדמיין, 11 דפקטים הרגו נפש של ילדה בכיתה ו׳ וגם צילמו את הכל תוך כדי בסלולרי שלהם בשביל הכיף, ועכשיו יש אפשרות שבית משפט ישלח אותם לשיקום, ולא הרבה יותר מזה, במקום למוסד סגור ואחריו לכלא. יש סיכוי ממשי שהפרקליטות תסכים לזה בשביל לגמור עם הפרשה, בגלל שיש בעיה בראיות. אז תפתרו את הבעיה בראיות. הם הרי מוכנים להודות בהכל בתמורה לזה שלא ידרשו לסגור אותם במוסד. אז זה לא שאולי יש איזשהו ספק.

11 הסדיסטים הקטנים לא צריכים שיקום. אני באופן אישי ממש לא מוכן שאגורה אחת מכספי המיסים שלי תבוזבז על השיקום לכאורה שלהם. אני רוצה שהכל יילך כדי להקל על הילדה האומללה, עד כמה שאפשר. אבל בעיקר אני רוצה לא לראות את 11 הנערים האלה לעולם. כי הליך שיקום, זה אומר שייתכן שבקרוב מאוד הם יחזרו להסתובב בינינו, יחיו את החיים, יתחתנו, ישכפלו את האישיות המתועבת שלהם. וזה לא צריך לקרות. לא להם, ובטח לא לנו.

תיעדו את המעשה בסלולרי. אילוסטרציה (רויטרס)

אני מצפה מהמדינה שלי ומהפרקליטות של המדינה שלי להגן עלי ועל הילדים שלי מפני 11 החולירות האלה. אנחנו מסוגלים ליירט באוויר טילים, אז אנחנו בטח מסוגלים למצוא מספיק ראיות נגד 11 אנסים חוליגנים שצילמו את עצמם בטלפון אונסים ילדה. מה יותר מזה? צריך ניידת שידור עם שלוש מצלמות? ואם אתם לא מסוגלים למצוא ראיות מספיקות, אז תתפטרו ותיתנו לאנשים אחרים שמסוגלים לעשות את זה.

אי אפשר כבר עם עיסקאות הטיעון האלה. לא שכחתי את הסדר הטיעון שהצעתם לדגנראט אחר, משה קצב, גם שם זה היה עם הסבר שמה שיש נגדו לא יחזיק בבית משפט. רק מה, שהאנס הנשיאותי היה גם מספיק יהיר בשביל לדחות את ההסדר, ואז התברר שדווקא יש ראיות ויש בית משפט ויש כלא.

השיקום שלהם לא מעניין אותי אפילו לשנייה. מבחינתי, הליכה שלהם לשיקום זה בערך אותו דבר כמו לשלוח אותם לחופשי. אז תעשו את העבודה, קחו את הסיכון (אם יש סיכון) ותעמידו אותם לדין על העבירה האמיתית, בלי עיסקאות מקילות ובלי מחיקת סעיפים.

הם צריכים להיות סגורים במוסד רחוק מאוד ונעול מאוד, כי זה הדבר האחד והיחיד שצריך לעשות איתם. הסכמה לכל דבר אחר היא בגידה בנו ובילדה אחת קטנה, שאחרי ש-11 נערים אנסו אותה, לא מגיע לה האונס ה-12 מצד המדינה