ואת זה לא ראיתם?!

כל שנה מפרסמים האסטרולוגים תחזית שנתית למדינת ישראל, ״על פי הכוכבים״. מלחמה היא הזדמנות נאותה לבחון מי חזה - ומי הזה

המלחמה נגמרה, והלילה נדרוש הסברים. יש אנשים שהתפקיד שלהם היה לדעת, והם לא ידעו. אנשים שהיו צריכים לחזות מלחמה ביולי, ולא חזו. יש אנשים שהיו אמורים לדעת על היקף חפירת המנהרות מהרצועה, ולא ידעו. שהיו אמורים להתריע, ולא התריעו. אני מתכוון כמובן לאסטרולוגים, לנומרולוגים, למתקשרים עם ישויות, לכל אלה. מלחמה זאת הזדמנות לבדוק אחת ולתמיד מה התחזיות שלכם שוות. טוב שבאינטרנט שום דבר לא הולך לאיבוד. גוגל מהיר, ובואו נראה ביחד מי חזה - ומי הזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתר "הורוסקופ שנתי 2014" כתב - "יחד עם ההבנות לגבי המצב בעזה, שנה שקטה למדי בגבול הדרום. (...) אולי ייפלו כמה טילים בדרום ויש סכנה להתלקחות ולאש. לא מדובר על משהו רציני."

ליה לואיס, אסטרולוגית, נומרולוגית וקלפי טארוט, צפתה - ציטוט - "כמה קטיושות מהדרום וסכנה לאש והתלקחות, אך משום מה, (יש הגנה) זה לא הופך למשהו רציני". לא משהו רציני, אה?

היה אתר אחד שעשה עבודה מקיפה ופנה בתחילת השנה לעשרות מיסטיקנים. בתחום התרבות, הם קבעו, כוכב פלוטו מרעיף מזל וברכה, והתוצאה - "נהירת אמנים ידועי שם ועתירי רייטינג מארבע כנפות תבל הישר אל פארק הירקון בתל אביב". נהירה! הלו! חבר'ה! יותר כמו גל ביטולים, אבל את זה המיסטיקנים איכשהו לא ראו.

ציפי שני, מתקשרת ונומרולוגית, הודיעה ככה: "בתחום הביטחוני אני לא צופה מלחמה. צה"ל יגיב מדי פעם במבצעים ממוקדים בעקבות מעשי פרובוקציה של הג'יהאד האיסלמי או גורמים קיצוניים אחרים, אך כולם ייזהרו ממלחמה כוללת בשנה הזו". באמת? ככה אמרו הכוכבים, ציפי? גם האסטרולוגית אסתריקה באיו הרגיעה: "מלחמה כוללת? ממש לא. אבל נראה מדי פעם תקריות אש אפילו רציניות בסביבות חודש יוני". נו, תקריות אש. אז פיספסנו קצת, מה, אסתריקה?

אילן לוקאץ' (חדשות 2)

וגם צילה שיר-אל ערכה בתחילת השנה הורוסקופ שנתי למדינת ישראל. "לא", היא כתבה, "לא תפרוץ מלחמה, למרות העצבנות הסביבתית של כל שכנינו הערבים, שהאביב הערבי גורם להם לתעסוקה מלאה בינם לבין עצמם, כך שנראה שיש להם פחות זמן להתעמת איתנו." כן. פשוט אין להם זמן.

אז אסטרולוגים ונומרולוגים וקוראי טארוט יקרים. בשנה הבאה תשתדלו לדייק קצת יותר.