התיאטרון של רגב וזחאלקה: אל תקנו את ההצגה

באמת, ח"כ זחאלקה? ידיו של המפכ"ל דנינו מגואלות בדם? באמת, ח"כ רגב? לזרוק ח"כ מדיון בגלל התבטאות גסה ולהורות לסדרנים "להרים אותו עם הכסא כמו ביום הולדת ולזרוק אותו לעזה?". עמית סגל על הסערה בוועדת הפנים של הכנסת

עמית סגל (חדשות 2)

הערות בימוי על מופע התיאטרון הבוקר בוועדת הפנים.

1. באמת, ח"כ זחאלקה? ידיו של המפכ"ל דנינו מגואלות בדם? איזה דם בדיוק? המשטרה הזו הרי לא הצליחה לענות לשיחה ממוקד 100. האם תוכל לספר לנו על הרוג מאש משטרתית בקדנציה הנוכחית? ואם לא, והתכוונת בכלל למוטי יוגב, האם יכול להיות שהזעם שלך הוא דו-שבועי? רק במושב הכנסת האחרון אני זוכר אותך צורח על יריב לוין שידיו מגואלות בדם ודוחף ח"כ אחר. יש מצב שאתה קצת מקנא בחנין זועבי?.

2. באמת, ח"כ רגב? לזרוק ח"כ מדיון בגלל התבטאות גסה ולהורות לסדרנים "להרים אותו עם הכסא כמו ביום הולדת ולזרוק אותו לעזה?" כל קימוט של תקנון הכנסת כשר כדי לאסוף עוד כמה לייקים? ולמה אני חושד שהמופעים היומיים האלה הם בעצם פוזה? שבפנים יש מירי רגב הרבה יותר רגועה והרבה יותר צינית?

3. באמת, ח"כ יוגב? באמת ניגבת את הטלפון שלך על החולצה של ח"כ זחאלקה "כי הוא ירק לי על הטלפון"? כשתחזור הביתה הערב, מה תספר לנכדים? שהיום בכנסת התנהגת כמו בגן ילדים? וכל זה בשביל אזכור בחדשות? למה לקפוץ ראש לכל התרחשות מבזה?.

4. באמת, כנסת ישראל? באמת הצלחת תוך שלוש דקות ועשרים שניות להסיט את הדיון האמיתי ממחדלי המשטרה המחרידים לטובת עוד סבב גידופים?