היחלשות מפתיעה של נתניהו בסקרים

הימים הסוערים לא עושים טוב לממשלה בסקרים. יש משהו מאוד מפתיע בסקרים בימים של מתיחות ביטחונית, שבהם הליכוד וראש הממשלה נתניהו עצמו נחלשים משום שזוהי פעם ראשונה שזה קורה. כנראה שנתניהו נחלש הרבה קודם בציבור מסיבות אחרות

יורד בסקרים. נתניהו (חדשות 2)

הימים המתוחים האחרונים לא עושים טוב לממשלה בסקרים, ובקרב מספר מוקדי תמיכה: שמעון ריקלין, אחד מראשי המתנחלים, כתב בפייסבוק שישראל החליטה להגיב על רצח הנערים ועל הירי "במטח כבד של ישיבות קבינט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בישיבות הקבינט בפועל נמצא שר החוץ ליברמן, שהביע היום התנגדות להפסקת אש, אך היה במיעוט. יחד איתו התנגדו גם יו"ר הבית היהודי בנט והשר ארדן, אליהם ליברמן קרוב יותר בגישתו. מי שנותנים את הטון בקבינט הביטחוני בימים אלה הם אנשי הדרג הביטחוני, כולל שר הביטחון, והדרג הפוליטי הרבה פחות משפיע.

בנט מתחזק, הביקורת עליו מחריפה

ישנם גורמים ביטחוניים שמאשימים את בנט במניפולציות פוליטיות בקבינט כדי להשיג קולות בציבור הימני. יכול מאוד להיות שאנשי הימין בקבינט, ובעיקר בליכוד, מוטרדים מאוד מהעובדה שהליכוד נחלש מאוד בסקרים ומפלגת הבית היהודי עולה. ייתכן שהביקורת על בנט ועל דבריו נובעת גם מנימה פוליטית, מהפחד ממנו.

רינה מצליח (יח"צ)

יש משהו מאוד מפתיע בסקרים בימים של מתיחות ביטחונית, שבהם הליכוד וראש הממשלה נתניהו עצמו נחלשים - זוהי פעם ראשונה שזה קורה. כנראה שנתניהו נחלש הרבה קודם בציבור, בגלל התנהלויות בלתי ראויות.