אל תגעו לי במונדיאל!

ועד ההנדסה והטכנאים של רשות השידור מתכנן להשבית את שידורי המונדיאל במחאה על ההחלטה לפרק את הרשות הממלכתית. אין צעד יותר מטופש מזה בגלקסיה. זכותכם למחות וזכותכם לשבות ולהשבית ולהילחם אבל לא בכלים מלוכלכים. תפסידו את האמפתיה ברגע שתגעו במונדיאל

ועד ההנדסה והטכנאים של רשות השידור מתכנן להשבית את שידורי המונדיאל. זה מה שנשאר להם במחאה על ההחלטה לפרק את רשות השידור, ברוח המלצות ועדת לנדס. הם עם הגב לקיר ונשאר להם בדיוק כדור אחד בקנה. הכדור הזה הוא המונדיאל הקרוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

תקשיבו, קולגות ממלכתיים: אין צעד יותר מטופש מזה בגלקסיה. ברור שזכותכם למחות, וברור שזכותכם לשבות ולהשבית ולהילחם, ולא כל הטענות שלכם מופרכות. אבל לא בכלים מלוכלכים. לא את המונדיאל.

קיבלתם מנדט כערוץ ממלכתי לשדר את גביע העולם, אחר כך מפיק אצלכם קנה בהנחה 120 כרטיסים למטרת ספסרות על-פי החשד הנבדק כעת במשטרה, ועכשיו - אתם מאיימים לשבש את השידורים? בשביל מה? מה ייצא לכם מזה?

אני אגיד לכם מה ייצא לכם מזה. בדיוק מה שיצא למתנחלים שחסמו כבישים בימי ההתנתקות. גם את מעט האמפתיה שעוד יש בציבור כלפיכם, אתם תפסידו בשנייה שתיגעו בשידורי המונדיאל.

אילן לוקאץ' (חדשות 2)

מה ההיגיון? נפלתם על השכל? אתם חושבים שאם תמררו לנו את החיים אנחנו נצא להפגין למענכם? לא מספיק מה שלא עשיתם עד היום? זה אקורד הסיום שאתם רוצים? להפוך את גלעד ארדן לקדוש? זה מה שכיוונתם אליו?

פעם בארבע שנים יש לנו חודש שבו הכל נדחק הצידה חוץ מכדורגל מצוין. פעם בארבע שנים אנחנו יכולים במשך חודש, לכמה שעות של נחת מדי יום, להדחיק את כל השאר שקורה פה, להשמין מגרעינים מול פלזמה ענקית כאילו אין אנטישמיות בעולם. שלא תעזו לגעת לנו במונדיאל: אני לא אסלח לכם אם תחזירו אותי למציאות.