לא מן הנמנע שזקן פותחת פרשה חדשה

אם הפרקליטות תחתום הערב על הסדר טיעון עם שולה זקן, זה יהיה סימן למשמעותן הרבה של הראיות החדשות. זה יהיה אירוע נדיר אם הפרקליטות תבקש לדחות את הכרעת הדין, אבל בהחלט ייתכן שבשלב הטיעונים לעונש, תבקש הפרקליטות להקל בעונשה של זקן. ובכלל – בהחלט ייתכן שזקן פתחה פרשה חדשה בעניין אולמרט

פתחה פרשה חדשה? זקן ואולמרט (לע"מ)

פרקליטות המדינה כבר אמרה "לא" לשולה זקן - פעמיים. אמנם הם השיבו בשלילה ברגע האחרון, אבל העיתוי היה נוח יותר. אם הפרקליטות אכן תחתום הערב (ד') על הסדר טיעון עם ראש לשכתו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, זה יעיד על כך שזקן העבירה לפרקליטות ראיות עם בשר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הכרעת הדין במשפט הולילנד צפויה להינתן ביום שני הקרוב, ולמעשה היא כבר כתובה. קרוב לוודאי שהשופט רוזן כתב הכרעת דין מפורטת, ואולי הערב הוא אף יושב ועושה הגהות אחרונות.

גיא פלג (חדשות 2)
זה יהיה אירוע נדיר, ויש שיאמרו אפילו אירוע חסר תקדים, אם יתגשם התסריט שלפיו הפרקליטות תפנה לבית המשפט רגע לפני הכרעת הדין, ותבקש לעצור הכל בטענה שיש לה משהו חדש.

התסריט הסביר יותר - וחשוב להדגיש כי זוהי רק הערכה - הוא שזקן תחתום על הסדר טיעון, תודה בעבירת השוחד, תורשע בעבירת השוחד, וכשבית המשפט יגיע לשלב הטיעונים לעונש, תבוא הפרקליטות ותבקש לחרוג ממתחם הענישה הרגיל בשל המידע החדש ששולה זקן מסרה.

למעשה, לא מן הנמנע ששולה זקן פתחה היום במהלך חקירתה פרשה חדשה בעניינו של אהוד אולמרט.