עדות שולה זקן: איכות החומר תכריע

בעוד המגעים בין נציגיה של שולה זקן לנציגי הפרקליטות נמשכים, ישנו חשש בקרב התובעים מעדותה של זקן נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. במסגרת עסקת הטיעון שנרקמת עם פרקליטיה, עונשה של זקן צפוי להיות מופחת אם תביא חומר מהותי נגד אולמרט, אך בפרקליטות סבורים שהרקורד הבעייתי שלה יסב יותר נזק מתועלת

עדה בעייתית. זקן ואולמרט (קובי גדעון, פלאש 90)

השאלה בנוגע להסדר הטיעון עם שולה זקן היא לא בעיתוי אלא באיכות החומר. במסגרת המגעים בין נציגיה של זקן לפרקליטות נבדק האם היא מביאה חומר משמעותי נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. בפרקליטות לא התלהבו מהחומר שזקן הביאה עד עתה ואמרו כי למעשה היא מביאה רק גרסה נוספת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

יש התלבטות בעניין זקן מאחר וכבר שיקרה בעבר במשפט שהתנהל נגדה בפרשת רשות המסים. השופט חיים לי-רן אמר שהוא לא מאמין לה לאף מילה והוסיף כי יש לה רקורד בעייתי. גם השופט דוד רוזן ראה אותה מזגזגת ומתפתלת.

במסגרת המגעים, אמרו נציגיה של שולה זקן לפרקליטות: "תארו לעצמכם שאולמרט יזוכה. אז תתפסו את הראש". מה שעומד כרגע זה הסדר טיעון עם זקן, שלפיו עונש מאסרה יופחת והיא תעיד נגד אולמרט.

אמנון אברמוביץ' (חדשות 2)

לפרקליט המדינה שי ניצן יש פרפרים בבטן, מאחר והוא מעלה עדה בעייתית לדוכן. בפרקליטות חוששים שהשופטים לא יידעו לאיזו שולה זקן להאמין. בשלב זה לא ברור אם תהיה עסקה. אמנם ישנם מגעים, אך לא ברור אם הם יבשילו.