פועלים בניגוד לחוק – ומקבלים הטבות

עמותות הפועלות למען החברה זוכות להטבות מסוגים שונים ולהחזרי מס. לרשימת הצדיקים הזאת הסתננה גם עמותת "חננו" – הפועלת למען עבריינים על רקע לאומני. אמנון אברמוביץ' על הצורך של המדינה להיטיב רק עם עמותות שמטיבות עמה, ולא לתמוך במי שפועל בניגוד לחוק

הבית במאחז קידה (חדשות 2)

הבית המפואר שהוקם במאחז קידה - בית נוסח סביון-הרצליה פיתוח - הוא בית לא חוקי במאחז לא מאושר. מדובר בביתו של שגיא קייזלר, יו"ר ועד מתיישבי השומרון. לפני כשבועיים נהרס הבית כדין, בדין ובצדק. כעת מאיימת שדולת המתנחלים לפגוע בשר הביטחון יעלון בליכוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לשיקום ביתו של קייזלר נרתמה עמותה בשם "חננו" - עמותה הפועלת למען עבריינים על רקע לאומני, כמו אנשי מחתרת בית עין, עמי פופר וגם יהושע אליצור - שהרג פלסטיני, הורשע ונמלט מהארץ.

סעיף 46 א' לפקודת מס הכנסה מעניק הטבות והחזרי מס לעמותות הפועלות למען החברה והקהילה - מילדים חולי סרטן עד בתי תמחוי. לרשימה הזאת הסתננה גם עמותת "חננו".

אמנון אברמוביץ' (חדשות 2)

ועדה בראשות השופטת בדימוס שרה פריש בוחנת בימים אלה אמות מידה להכרה בעמותות. יריב אופנהיימר משלום עכשיו הופיע בפני השופטת והביא רשימת עמותות פוליטיות קיצוניות שהשתחלו פנימה.

הוועדה אמורה, צריכה, לקבוע שהמדינה תיטיב אך ורק עם כמותו המיטיבות עם החברה, ושהמדינה לא תסייע לעמותות פוליטיות - בטח לא לכאלה הפועלות נגד המדינה וחוקיה.