צפו בעימות בין הכתבים באולפן: "כמה זמן ייקח לשכנע את רוני דניאל?"

ראש דסק החוץ של חדשות 2 החל לדווח באולפן שישי על המגעים להסכם מול טורקיה, אלא שאז החל עימות בינו לבין הכתב הצבאי רוני דניאל. "ערד, תרגיע רגע", הפציר בו דניאל - שביקש: "שארדואן ישכנע אותי". ואיך אמנון אברמוביץ' הגיב לחילופי הדברים? צפו

העימות בין ישראל לטורקיה - הגיע הערב (ו') גם לאולפן שישי - כשכתב חדשות 2 לענייני צבא רוני דניאל וראש דסק החוץ ערד ניר התעמתו בשידור על רקע ההסכם המתגבש בין המדינות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לקח לשר הביטחון 3 שנים להשתכנע, לראש הממשלה 3 שנים, ולשר החוץ 4 שנים. כמה זמן ייקח לרוני דניאל להשתכנע?", אמר ערד לדניאל - לאחר שזה אמר כי הוא "לא יכול להישאר בשקט", לאחר שניר דיווח על כך שבכיר טורקי אומר כי באנקרה ממתינים לתשובת ראש הממשלה נתניהו, והתייחס לתנאים של ישראל.

"שארדואן ישכנע אותי. הוא לא רוצה שום הסדרה", הבהיר דניאל. "אם הוא רוצה להקל בסגר שיילך לקהיר, מי שהחריף את הסגר על רצועת עזה זה המצרים". ניר אמר בתגובה כי "האינטרס הביטחוני של מדינת ישראל הוא נורמליזציה עם טורקיה".

ארדואן ונתניהו. בדרך להסכם? (חדשות 2)

"ערד, תרגיע רגע", השיב לו דניאל. "זה נכון שיש לנו אינטרס להגיע להסדרה מול טורקיה השאלה באיזה מחיר". בתשובה לכך שניר אמר "לא בכל מחיר", הוסיף דניאל ואמר: "אני לא אוהב את הדיונים על הכסף. אני לא מבין על מה יש לשלם פיצויים. גם סליחות והתנצלויות ישראליות לא באות בחשבון. אם זה חשוב גם לארדואן, אפשר יהיה להגיע להסדר.

בסוף חילופי הדברים, פרשן חדשות 2 אמנון אברמוביץ' ציין בתגובה לעימות בין השניים: "אתה יכול לעשות מנחמיה רוני, אבל אתה לא יכול לעשות מרוני ערד ניר".