הילד מסורתי, מה אתם רוצים ממנו

אני לא יודע אם הפרופ' בן-ציון נתניהו מתהפך בקברו בעקבות בחירת נכדו לצאת עם סטודנטית מנורווגיה, אבל הפרופ' זיגמונד פרויד בטח מחייך אי-שם, כי זה יפה לראות איך הטעם של יאיר נתניהו בבחורות הוא כאלה שדומות לאמא שלו בצעירותה

אז ליאיר נתניהו יש חברה בשם סנדרה לייקאנגר, שהיא, בנוסף לסגולותיה התרומיות, גם נורווגית ונוצרייה. והיא כבר לקחה אותו לפגוש את ההורים בעיירה הציורית גרימסטד, או משהו כזה. ואבא שלו, ראש הממשלה, אמר את זה לראש ממשלת נורווגיה, כנראה בניסיון חצי נואש למצוא אפילו זיק של אמפתיה בעיניים הנורווגיות הקרות, שהן באופן מסורתי ועקבי די אנטי-ישראליות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ואז נהיה בלגן. אריה דרעי אמר "אוי לנו", ודוד של יאיר, דוקטור חגי בן-ארצי, אח של שרה, אמר במתינות ובמתיקות הכל-כך אופייניות לו, ש"יאיר יורק על הקבר של סבא וסבתא שלו", ושהוא-עצמו ימנע בגופו מהילד להתקרב לקבר שלהם באזכרה השנתית. ועוד כל מיני קוקואים קפצו עם טיעונים פחות צבעוניים.

יאיר נתניהו והחברה (פייסבוק)

קודם כל, אני לא יודע אם הפרופ' בן-ציון נתניהו מתהפך בקברו; אבל הפרופסור זיגמונד פרויד בטח מחייך אי-שם. כי זה יפה לראות שהטעם של יאיר נתניהו בבחורות הוא כאלה שדומות לאמא שלו בצעירותה. ותרגיעו, פעם היא נראתה חמודה לגמרי. ואם חושבים על זה, הוא גם הולך בעקבות אבא שלו, שכזכור גם הוא בשעתו התאהב בגויה צחת-עור. ותרגיעו פעם שנייה, כי רק תתארו לעצמכם שבמקום סטודנטית סקנדינבית בלונדינית, יאיר נתניהו היה נותן את ליבו לפליטה סודאנית. איזה בלגן זה היה, מה?

מתקוממים יקרים, תסתכלו קודם במראה. לפחות מחציתנו סוחבים די הרבה גנטיקה אירופאית נוצרית. משה רבנו הרי לא היה בלונדיני, ובר-כוכבא לא הגיע בגוון ורדרד, לשרה אמנו המקורית לא היו עיניים כחולות, ודבורה הנביאה לא דמתה ללינוי בר-גפן. אבותינו לא נראו גם כמו יאיר נתניהו בהיר-הבלורית. אז להרגיע בבקשה מהר. רוב האשכנזים ממילא מעורבבים טוב-טוב בבני ובנות הערלים, זאת מסורת מבית סבא. הילד מסורתי, מה אתם רוצים ממנו.

אילן לוקאץ' (חדשות 2)

ותרגיעו פעם שלישית, כי תן לי לספר לך משהו, ח"כ דרעי, על צעירים חילונים בגילו של יאיר: הם עוד ייפרדו, ועוד יהיו לו לא מעט רומנים, ופרידות, ופפראצי, ועוד ייצא לו לחזור אל חיק העם היהודי הגאה בארצנו, אל דאגה.

ועוד עניין הוא התאריך. כל הזעם הצדקני הזה על הילד המסכן שמקלקל לנו את טוהר הגזע, נשפך על ראשו הצחור דווקא ביום השואה הבינלאומי. ומה יש להגיד על זה חוץ מלהיזכר במילה שעוד מעט לא יהיה חוקי להגיד.