תרמית סיכומי השנה באסטרולוגיה

כולם מסמכים את השנה האזרחית המגיעה לקיצה. גם השנה כמו בכל שנה, מתפרסמות תחזיות של מתקשרים ואסטרולוגים לקראת השנה החדשה. אך את התחזית של השנה שעברה שווה לבדוק, כי האסטרולוגים וחבריהם הצליחו לטעות כמעט בכל עניין שהציגו

כולם מסכמים את השנה האזרחית שהייתה, וחשבתי לעצמי, למה שאני לא אסכם את סיכומי השנה שלא הייתה. בכל שנה מתפרסמות תחזיות של מתקשרים ואסטרולוגים. הם גם ידעו לתאר את שנת 2013. בואו נבדוק מה הם ידעו לפני כולם, ומה לא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסובוק

אתר Mako פנה לפני שנה ל-57 מיסטיקנים מוכרים, קוראים בקלפי טארוט, מתקשרים עם יישויות, נומרולוגים ואסטרולוגים. רובם קבעו שישראל תתקוף לבד באיראן. אופס. האם ארצות הברית תעמוד לצידנו באותה התקפה? שני שליש מהמיסטיקנים קבעו שכן. ברור.

תמר המתקשרת והמומחית במטוטלת, טילטלה במומחיות ואף שוחחה עם ישויות, וקיבלה מהן מסר ברור - ברק אובמה חייב לתקוף השנה בסוריה. אלדד פותח המזלות פתח את הקלפים הקבליים וקבע ללא ספק, שעד פברואר 2013 אסד ייפול משלטונו. גם גלית נתן הנומרולוגית מצאה שכבר בינואר 2013 בשאר אסד ייחלש מאוד ויאבד את כיסאו. גידי האסטרולוג ידע כבר אז שהמלחמה בסוריה הסתיימה בהתפצלות המדינה.

המתקשרת גלי נדיב אלוף ידעה לספק פרטים מדויקים ממש: אסד יורד משלטונו בכוח במארס. או ביולי. או בספטמבר. בכל מקרה, הוא ואשתו וילדיו ייתלו בכיכר, וארמונותיו יישרפו. היא ידעה גם לחזות שבריטניה, צרפת וארצות הברית יתקפו בסוריה, וגם תיארה את הדמוקרטיה למופת שתקום אחריו בדמשק. רגע, מה, לא קרה? 

הם ניסו את כוחם גם בתחזית למתרחש במצרים. הנומרולוגית גלית נתן קבעה ש"נשיא מצרים מוחמד מורסי הוא מנהיג חזק שישלוט במצרים ביד רמה, וידאג לרסן את האלימות". אוי גלית, גלית הנומרולוגית בעלת התגלית, אני אסביר לך מה קרה. שכחת להפוך את הסימן של האינטגרל! וככה קרה בדיוק ההיפך. בפעם הבאה תזכרי.

המתקשרת גלי נדיב אלוף פספסה את הסופה, אבל ידעה לחזות בדייקנות את רעידת האדמה של יוני. מה, לא הרגשתם? בעיה שלכם. אבל בפוליטיקה היא אלופה. הנה מה שקרה השנה בפוליטיקה, כפי שחזתה בדייקנות מפתיעה לעתים.

נתניהו לא ייבחר בשנית. הוא יעזוב בשנת 2013 את הפוליטיקה, ויבלה זמן רב מעבר לים. הליכוד יתפרק ואנשיו יצטרפו למפלגות אחרות. לראשות הממשלה תיבחר שלי יחימוביץ'. יאיר לפיד, ציפי לבני ואפילו משה גפני יאחדו כוחות עם שלי יחימוביץ', וישובצו במפלגה שלה במקומות ריאליים. אבל יאיר לפיד, כך היא חזתה לפני שנה, הוא לא ישהה תקופה ארוכה, ויפרוש לעסקים.

זאת הייתה השנה שלא הייתה. אל תיתנו לזה להפריע לכם. הם הרי לא ייתנו לזה להפריע להם: גם השנה הם יפרסמו תחזית. וגם בשנה הבאה אני אבדוק אותם.