"גם אם תוכח חפותו של אייל גולן, אני מקווה שתיגמר לו הקריירה"

כפי שמסתמן כרגע, כתב אישום לא יוגש ככל הנראה בפרשת "משחקי חברה" נגד הזמר אייל גולן. אבל גם אם גולן ייצא זכאי מכל הסעיפים, אילן לוקאץ' מקווה שהקריירה של "הזמר המפורסם" תסתיים. ובכל מקרה - הוא לא מתכוון להמשיך להאזין למוזיקה שלו. טור דעה

אייל גולן. ארכיון (mako)

נניח לרגע שאייל גולן ייצא מהפרשה ללא כתב אישום. נגיד שלא העבירו לילדות ג'וינטים, נניח שכל הבנות היו בנות 16 ומעלה, ונניח שהיחסים לא היו יחסי מרות או תלות. גם אם כל התרחישים הללו אכן יתקיימו, וחפותו של אייל גולן תוכח מעל לכל צל של ספק, אני עדיין מקווה שבכל זאת הקריירה של הזמר תגיע לסיומה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לפי גורמי החקירה, התפתחה סביב אייל גולן תעשייה שלמה. אותה תעשייה כללה דברים כמו סלולרי ייעודי המכונה "פלא-פות" ומכונית מרצדס של הזמר שכונתה "פות-מוביל", לכאורה. רק על אותם דברים, על אותה זילות, אני מקווה שהקריירה של גולן הסתיימה.

מבחינתי, אם אשמע ברדיו שיר של אייל גולן אעביר תחנה, ויש סיכוי שהכפתור של הרדיו יישבר מעוצמת הלחיצה. מתוך גועל אני אעביר תחנה, מתוך גועל וזעם. וכן, אני מעביר תחנה גם כשמשמיעים את מייקל ג'קסון.

אילן לוקאץ' (חדשות 2)

אומרים לי שפעם כולם היו עושים את זה, ושככה זה ברוקנרול. אני אומר בתגובה שפעם גם הקריבו בתולות לאל הפיריון, אבל הזמנים השתנו. יש ברוקנרול סקס, אבל לא עם ילדות. פעם גם היו יותר מדי קצינים שראו בחיילות ספקיות של שירותי מין; וגם הזמנים האלו מאחורינו. כמו כל הדברים האלו שהתקיימו רק בעבר, אני מקווה שגם הקריירה של אייל גולן - היא נחלת העבר.

ייתכן שלא ניתן להכניס את אייל גולן לכלא על ההאשמות הללו, משום שאין כרגע מספיק ראיות נגדו. אבל בהחלט יש כתב אישום על העלמת הכנסות במיליונים, שזה בעצם לגנוב ממני ומכם. ועל העבירה הזאת - כן אפשר להכניס לכלא.