קרב משעמם בדרך לראשות העבודה

מפלגת העבודה רוצה להתחזק לקראת הבחירות הבאות, אבל אם רק 17 אלף מתפקדים מספיקים בכדי להכתיר את היושב ראש – מה זה אומר? בכל אופן, כששני המתמודדים לראשות המפלגה יושבים זה לצד זה בידידות, אפשר לומר שזו מערכת הבחירות המשעממת ביותר זה שנים

מתחרים כידידים. הרצוג ויחימוביץ' (פלאש 90)

אין עוד הרבה מערכות בחירות שבהן, בישורת האחרונה, ניתן לראות את שני המתמודדים יושבים זה לצד זה בידידות. כך, תגיע מחר לסיומה מערכת הבחירות המשעממת ביותר אולי זה שנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

יחימוביץ', יושבת הראש המכהנת שמתמודדת על קדנציה נוספת בתפקיד, מקווה שלראשונה זה שנות דור, מתפקדי העבודה לא ידיחו את המנהיג.

הרצוג, לעומת זאת, מבטיח מחר הפתעה. למעשה, ההישג הגדול שלו עד עכשיו היא העובדה שמערכת הבחירות נראית צמודה בהרבה מאשר כשנפתחה. "נצחוננו בבחירות הוא בהישג יד", אמר הרצוג לפעיליו והבטיח לתת את הנשמה והלב.

עמית סגל (חדשות 2)
לפחות מבחינה רשמית, אין מחלוקת בין השניים על שאלת הכניסה לממשלה. שניהם בעד להישאר באופוזיציה, אלא אם כן תהיה פריצת דרך מדינית בממשלה.

זה כבר 13 שנה שמפלגת העבודה לא זכתה להנהיג את המדינה, ומחר היא תבחר יושב ראש בתקווה להצליח בבחירות הבאות. אלא שלכל אחד מהמועמדים יספיקו 17 אלף קולות בלבד בכדי לעמוד בראש המפלגה, וזה אולי אומר כבר הכל.