העדויות נגד אייל גולן בעייתיות

למרות הסערה שעוררה פרשת הקטינות ומסיבות המין, כלל לא ברור אם החשדות המיוחסים לאייל גולן יבשילו לכתב אישום. החוקרים טענו שעדויות הנערות בעייתיות והגדירו את המרכזית שבהן "קשקשנית". יכול להיות שהם אמרו זאת רק כדי להפיל את גולן בפח, אבל בהחלט ייתכן שתיק החקירה "דק מאוד" ולא יגיע לבית המשפט

שום דבר עוד לא בטוח. גולן, ארכיון (חדשות 2)

אייל גולן בדרך לבית המשפט? בכלל לא בטוח. גורמי אכיפה בכירים שאיתם שוחחתי בימים האחרונים מאז שנחשפה הפרשה, אמרו מילים קשות ביותר לגבי הקטינות העומדות במרכז הפרשה. לא רק שמדובר בעדויות בעייתיות, אחד החוקרים אף כינה את הבחורה המרכזית "קשקשנית".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חוקר אחר אמר כי "אם במקרים אחרים אנחנו צריכים 'לחתוך בחצי' את מה שאנחנו שומעים ממתלונן כזה או אחר, כאן צריך לחתוך לשלושה חלקים את עדויות הנערות, כשאנחנו מנסים לברור את האמת מתוך הדברים".

גיא פלג (חדשות 2)
אז כן, יכול מאוד להיות ששתלו את המידע הזה אצלי ואצל אחרים כדי שאייל גולן ישמע את הדיווחים, יהיה שאנן, יחשוב שהתיק בעניינו חלש וימשיך להתנהל כרגיל. אמירות שכאלו עשויות לגרום לו לחשוב שהכל בסדר, לזלזל בהכנה שלו לחקירה ולהמשיך בביצוע שורה של פעולות כשהמשטרה - אני מניח - בעקבותיו.

אבל, גם יכול להיות שיש בעניינו עדויות בעייתיות, שמחייבות אמנם את הגרסה שלו ואת ההתייחסות שלו, אבל לבסוף - אחרי שהאבק ישקע - הן יותירו בידי החוקרים והפרקליטות תיק חקירה דק מאוד, כזה שלא מספיק כדי להיות מוגש לבית המשפט.