בפרקליטות שוב לא יעשו חשבון נפש

גם לאחר זיכויו פה אחד של אביגדור ליברמן מהאישומים נגדו בפרשת השגריר, המהווה מפלה לתביעה, בפרקליטות המדינה לא יבדקו את עצמם אלא ישאלו איך בית המשפט לא פירש נכון את הראיות שגיבשו. כך נהגו שם אחרי זיכוי אולמרט בפרשות המרכזיות שבהן הואשם. נציגי משרד המשפטים אפילו לא עמדו מול המצלמות וענו לשאלות

דרוש בדק בית בפרקליטות, ליברמן אחרי הזיכ (נועם מושקוביץ)

לאחר זיכויו של שר החוץ לשעבר אביגדור ליברמן, דבר אחד בטוח שלא יקרה בפרקליטות - לא יתכנסו שם בחדר וישאלו את עצמם: "איפה טעינו?".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בדיוק כמו אחרי זיכויו של ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט בפרשות המרכזיות שבהן הואשם, במקום לשאול את עצמם "איך זה לא שקלנו את הראיות כמו שצריך?", או "איך זה שכולנו החלטנו להגיש כתב אישום בתיק הזה?", אנשי הפרקליטות שואלים את עצמם איך זה שבית המשפט טעה, איך הוא לא הבין, לדבריהם, את הראיות ולא פירש אותן נכון.

אביגדור ליברמן הבטיח שהוא יתראיין גם אם יורשע ב"פרשת השגריר". הוא אמנם התייצב בעמדת הראיונות אחרי זיכוי, וכנראה שלא נדע לעולם מה היה קורה אם אכן היה מורשע.

גיא פלג (שוב: בפרקליטות לא יעשו חשבון נפש)

אלא, שבמשרד המשפטים הבטיחו לנו דברים דומים, והם בחרו דווקא שלא להתייצב בעמדות השידור שלנו ולענות על השאלות הקשות. כנראה שזה גם לא יקרה בהמשך.