ניסו שחם הגיש למשטרה את כתב האישום נגדו על מגש של כסף

ביום בו הוגש כתב האישום נגד מפקד מחוז ירושלים במשטרה לשעבר ניסו שחם בגין מעשה מגונה והטרדות מיניות ונחשף המכתב של השוטרת שהתלוננה נגדו, שגם החל את הפרשה – התגלה כי שחם עצמו תרם מאוד להפללתו. בחקירתו הראשונה, הוא מסר לחוקרים מיוזמתו את שמות השוטרות עמן קיים יחסים

ניסו שחם הואשם במעשים מגונים והטרדות מיניות בגלל... ניסו שחם? ביום בו הוגש כתב האישום נגדו ונחשף המכתב של השוטרת שהתלוננה נגדו שגם החל את הפרשה - התגלה כי שחם עצמו תרם מאוד להפללתו. זאת לאחר שמסר לחוקרים את שמות השוטרות עמן קיים יחסי מין בהסכמה, כך לטענתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת חקירתו הראשונה, החוקרים הציגו לשחם את המכתב האנונימי של השוטרת שטענה למעשה מגונה לאחר שנישק אותה בכוח לאחר ריאיון עבודה בלשכתו.

באותה החקירה שחם עצמו העלה בפני החוקרים את טענת קיום יחסי המין בהסכמה השוטרות - אלא שכדי לחזק את טענתו שמדובר במין בהסכמה, הוא נתן לשוטרים שמות של שלוש שוטרות שעימן קיים יחסי מין בהסכמה מלאה.

לימים, נראה ששחם קצת הצטער על כך שנתן לחוקרים "על מגש של כסף" את שמות השוטרות. כתב האישום נגדו הוגש היום (ב'), ונראה שאי אפשר לדעת אם החוקרים היו מגיעים לשמות האלה בכוחות עצמם.

תרם להפללתו שלו. שחם (חדשות 2)

בשבוע שעבר שוחח שחם עם השר לביטחון פנים יצחק אהרונוביץ' ומפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו, והודיע שבכוונתו לפרוש מהמשטרה כבר בימים הקרובים. הוא שלח למטה הארצי כבר לפני כחודשיים את מסמכי הפרישה.

פרקליטו של שחם הודיע כי מרשו מתעתד לקיים הליך משפטי סדור וממצה חסר פשרות לחשיפת האמת - הן בנוגע לטענות המועלות נגדו והן בנוגע לאופן של ניהול החקירה שהגדיר 'פסול' ושכלל איומים לכאורה על עדים.